Mystery shopper na prodejnách a v restauracích – nabídka

Agentura pro výzkum trhu a veřejného mínění nabízí možnost přivýdělku v oblasti marketingového výzkumu trhu. Jedná se o mystery shopping prodejen/restaurací a vyhodnocování úrovně poskytovaných služeb, způsobu prodejte a celkového zákaznického zážitku. Nutná je spolehlivost a zodpovědnost, vlastní počítač s internetovým připojením a perfektní čeština. Možnost dlouhodobé externí spolupráce dle vašich časových možností. Platové ohodnocení 150 – 250 Kč/hod.

Náplň práce:

  • účast na zajímavých projektech,
  • mystery shopping v různých provozovnách,
  • hodnocení kvality využitých služeb.

Požadují:

  • perfektní češtinu nebo slovenštinu slovem i písmem,
  • zvládát základní práci na počítači (stáhnout si software dle instrukcí,
    pořizovat fotky a nahrávky, nahrávat a pojmenovávat dokumenty v PC apod.
  • pečlivost,
  • zodpovědnost,
  • vlastní PC a internet,
  • dodržování termínů,
  • spolehlivost.

Nabízejí:

  • platové ohodnocení 150 – 250 Kč/hod.,
  • práci z domova,
  • být součástí jedné z popředních agentur pro výzkum trhu v ČR
  • zajímavou práci v oblasti marketingového výzkumu,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • vhodné i pro absolventy, důchodce, MD, OSVČ, OZP.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.