Asistentka na 95% práci z domova – nabídka práce

Hledáme kolegyni do našeho teamu pro zajištění chodu naší dobročinné organizace v rámci našeho celosvětově unikátního konceptu a nově spouštěné platformy. Až 95% homeoffice ( pouze Praha + příp. cca 50km ), časový rozsah: cca 15 – 20 hod / týden ( z toho aspoň cca 8-10h týdně v době Po-Pá 9-16 )! Možno jako brigáda, i při MD, případně při studiu (skvělé zkušenosti a příp. i reference) Preferujeme dlouhodobou spolupráci a „dobrovolníky“, ale rozhodněte nezůstanete zcela bez odměny!

Peníze ale principiálně nemůžou být Vaší prioritou!

Náplň práce:

  • administrativa, kompletace dokumentů a komunikace i např. s právníky a účetní, dále komunikace s dodavateli a spolupracujícími subjekty (komunikace i s top-managementem a majiteli firem),
  • organizace jednání, reporting, příp. i koordinační činnost a aktivní podílení se na rozvoji projektu,
  • podíl na jednoduché správě webu a e-shopu.

Požadujeme:

  • schopnost a ochotu učit se a ihned aplikovat efektivně poznatky do praxe,
  • nadprůměrné komunikační schopnosti a dovednosti.

Osobnostní předpoklady:

  • dobrý lidský charakter,
  • loajalitu,
  • zodpovědnost,
  • důslednost,
  • pečlivost atd.,

Výhodou:

  • zkušenosti/znalosti tvorby nebo správy webu, e-shopu, grafiky, copywritingu, online ( ale i offline:-) marketingu / PR, apod..

Nabízíme:

  • práci, která má skutečný smysl, prestiž a opravdovou hodnotu!,
  • po ověření funkčnosti spolupráce a při dlouhodobé spolupráci velmi NADstandardní fin. ohodnocení ! ( základ % + a významné bonusy ),
  • flexibilní pracovní dobu po dohodě s nadřízeným,
  • až 95% práci z domova,
  • firemní telefon, notebook, a příp. další
  • možný kariérní růst i vlastní rozvoj a možnost být součástí celosvětově unikátního konceptu!

Pokud vás tato nabídka zaujala, pište na email hr@salura.cz. CV zasílejte POUZE s aktuální foto a ideálně s doplněním v jakých hodinách Po-Pá je s vámi nejlepší se spojit ! Budeme se těšit…

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.