Metroopinion recenze – jaké výhody nabízí portál?

Obrázek s nadpisem Metroopinion recenze.

Pokud máte rádi vyplňování dotazníků, při kterém ukážete na svoje myšlenky a názory, jistě by vás mohl tento portál zajímat. Kdo má volný čas a je pravidelně online, ať už na PC nebo na mobilu, má příležitost k tomu, aby si přivydělal zajímavý bonus navíc k výplatě. Proč nespojit příjemné s užitečným? Podobných portálů v dnešní době existuje celá řada, my si nyní představíme Metroopinion, který k nám dorazil ze Švédska. V současné době jej však využívají respondenti prakticky z celého světa.

 

A čeho se týkají průzkumy? Jaké je výplatní minimum a co musíte splnit, pokud se chcete registrovat?

 

Na úvod vás přivítá krátký formulář

Začátek je jednoduchý, do Metroopinion se musíte zaregistrovat a podmínkou je vyplnění pouhých tří kolonek. Jde o email, kterým se budete přihlašovat a na nějž poté dorazí aktivační link, ale také heslo a jeho potvrzení. Výběr je na vás, minimum pro toto heslo je osm znaků a jakékoliv jiné podmínky zde již nenajdete.

Poté, co budete mít tyto tři položky vyplněné, klikněte na zelené tlačítko s bílým popiskem „Zaregistrovat se“. Po potvrzení emailu na vás bude čekat ještě krátký dotazník, v němž uvedete pohlaví, datum narození a také PSČ. Poté, co vypíšete příslušné údaje a odkliknete souhlas, stačí přejít dál. Poté už budete přihlášeni do svého profilu, kde si můžete prohlížet zaslané průzkumy a nabízené odměny.

 

Více než dvacetiletá tradice

Poprvé se tato společnost zprostředkovávající dotazníky objevila ve Švédsku v roce 2004, dnes už se ale rozrostla i do mnoha dalších zemí, nevyjímaje ani českou kotlinu. Společnost Cint AB je původem ze Skandinávie a má za sebou dlouhé působení napříč různými regiony. Co byste měli udělat hned na začátku? Správně, jak jistě tušíte, je vhodné sdělit něco o sobě. Postupně budete mít předložených několik různých okruhů, vyplňte je postupně. Které to jsou?

 

Povězte Metroopinion něco o sobě

Portál nabízí až 75 Kč za jeden vyplnění dotazník.

Jde celkem o patnáct různých položek. Nemusíte je samozřejmě vyplnit všechny, u některých půjde o otázky, které mohou působit na první pohled lehce důvěrněji. Ale na druhou stranu, pokud napíšete odpověď do všech připravených kolonek, bude o vás portál Metroopinion vědět dost na to, aby přidával další a další práci. V opačném případě jí, dostanete méně, to snad ani není nutné, jakkoliv zdůrazňovat.

Jsou tu položky jako Zaměstnání, Elektronika, Koníčky a zájmy, Jídlo a pití, Cestování či Média. Nechybějí ani otázky na téma spojená s kouřením, péčí o zdraví nebo vzdělání.

Témata jsou různá a záleží vždy na společnostech, které si takový průzkum objednají. Důležité je, aby vaše představení bylo opravdu úplné a vyplněná data ladila s realitou. Není třeba si něco vymýšlet.

  • Otázky kolem dopravy mohou mířit na nákup nového auta nebo detaily o nynějším vozu.
  • Pokud jde o tématiku cestování, záleží, kam jste se vypravili nebo kam jedete na dovolenou.
  • Sekce Koníčky a zájmy se vás bude ptát na filmy, kino, hobby, kterému se věnujete a podobně.
  • Ve svém profilu můžete ještě dopsat jméno, příjmení, adresu a například také telefonní číslo.

 

Jak si vydělat peníze?

Jak funguje vydělávání na Metroopinion.

 

Finance, které získáte vyplňováním dotazníků, respektive budou připisovány na vaše konto, si můžete nechat zaslat prostřednictvím PayPal (3 % ze zaslané částky je transakční poplatek, to MetroOpinion bohužel nijak neovlivní). Zůstatek vždy uvidíte ve svém účtu pod záložkou Odměna, záleží, kolik dotazníků již máte za sebou. Kromě vyplacení přes PayPal, kde je minimální limit stanovený na 200 Kč (což je docela hodně), se nabízí ještě možnost získání dárkové karty Amazon v téže hodnotě.

Záleží tedy jen na vás, dá se ale předpokládat, že se většina respondentů rozhodne právě pro PayPal. A pozor, vždy musí jít o PayPal respondenta, není možné zasílání na jiný účet, resp. účet vedený pod jiným jménem. Peníze mohou dorazit na váš PayPal účet s několikadenním zpožděním, je proto třeba trpělivosti. Pokud nedorazí do desátého pracovního dne od provedení žádosti, můžete se ozvat podpoře na email. Vše se brzy vyřeší!

 

Aplikace je také připravena

Na Google Play najdete aplikaci MetroOpinion, kterou si stáhlo už více než sto tisíc majitelů zařízení s operačním systémem Android. Pro někoho je to jistě praktičtější model, nikdo vám však nebude bránit, abyste vyplňovali jednotlivé dotazníky přímo v prohlížeči svého PC nebo mobilního telefonu. Jinak řečeno, příslušná aplikace není žádnou povinností pro respondenty tohoto portálu.

 

Pokud jde o vyplňování, bude vždy nutné dokončit dotazník najednou, bez dlouhých přestávek. Poté, co jednou zavřete okno prohlížeče, už se nedostanete zpátky. Bohužel, taková jsou pravidla, proto je mějte na paměti, ať nepřijdete o volný čas, za který byste pak nedostali odměnu.

 

Pozvánky vám budou chodit mailem

Jaké možnosti platby nabízí portál?

Abyste mohli okamžitě reagovat na poptávku, dostanete echo mailem a je jen na vás, jak se nakonec rozhodnete. Pokud ale nebudete delší dobu vyplňovat dotazníky, bude vám jich do poštovní schránky chodit stále méně a méně.

V každém mailu najdete základní informace, a to zejména o dvou věcech. Jednou z nich je peněžní odměna, kterou obdržíte za úspěšné vyplnění a druhou přibližná časová dotace, jíž bude zapotřebí věnovat. Rozhodnutí je tak vždy na respondentovi, účast je bezplatná a samozřejmě je možné, že také některý dotazník vyplnit nemusíte, není to totiž žádná povinnost. Jde ale o přivýdělek z pohodlí domova, který rozhodně stojí za zvážení.

Registrovat se můžete zde.

 

Pokud si chcete vydělat vyplňováním průzkumů ještě více, doporučuji přečíst si tento článek – Najdete tam další firmy.

Registrace do více společností = více dotazníků na vyplňování = vyšší výdělek.

 

Pokud jste v této recenzi nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete nějaké zajímavé informace k tématu.

Budu rád, když se zapojíte do diskuse a napíšete své vlastní zkušenosti.

 

Našli jste v této recenzi zajímavé informace, které považujete za prospěšné? Pak se o ně podělte se svými známými a možná tak někomu pomůžete. Stačí, když článek budete sdílet nebo mu dáte like. Určitě doporučuji připojit se i k mé facebookové skupině, ve které neustále zveřejňuji novinky týkající se práce z domu a podnikání na internetu. Klikněte na líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply