Ruční práce z domova – nabídka práce

Nabídka práce.

Jste manuálně zručný a máte čas a chuť pracovat z pohodlí domova? Jste na rodičovské dovolené, v důchodu nebo si chcete zkrátka přivydělat? Ve firmě ELLA-CS, s.r.o. právě hledají 3 lidi, kteří budou vyrábět zdravotnické prostředky. Máte-li zkušenosti např. s výrobou modelů, šperků apod., je to předpoklad, že vám půjde práce od ruky. Jedná se o dlouhodobou spolupráci na 6 měsíců až 1 rok. Za měsíc si můžete vydělat 3000 až 15 000 Kč.

!!! Bohužel tato nabídka již není aktuální. Můžete se ale poohlédnout po dalších, podobných nabídkách na práci z domu !!!

Další zajímavé nabídky v oblasti manuálních prací, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • výroba části zdravotnických prostředků.

  • práce je vhodná pouze pro zájemce z okolí Třebechovic pod Orebem – v okruhu cca 15 km. (Denní dojíždění s hotovými výrobky na provozovnu.)
  • zručnost,
  • zodpovědnost,
  • pečlivost,
  • chuť pracovat.

Nabízejí:

  • práci z pohodlí domova,
  • pracujete kdy chcete,
  • dlouhodobou spolupráci na 6 měsíců až 1 rok.
  • výdělek 3 000 – 15 000 Kč / měsíčně. Záleží na vás, kolik času tomu věnujete.

Nabídka je platná do 10.03.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.