Marketér pro portál vytvářející předpověď počasí

Nabídka práce.

Patříte mezi ty, kteří mají touhu dělat práci, která má smysl a pomáhá tisícům lidí? Jste nadšenec do online marketingu a máte už s ním nějaké zkušenosti? Potom čtěte dál. Portál Ventusky.com zabývající se vytvářením předpovědí počasí právě hledá někoho, kdo se vyzná v marketingu, má přehled na sociálních sítích, umí komunikovat a ovládá anglický jazyk. Vašim úkolem bude vymýšlet marketingové kampaně tak, aby se o portálu dozvědělo více lidí. Jedná se o 100% práci z domova.

!!! Bohužel tato nabídka již není aktuální. Můžete se ale poohlédnout po dalších, podobných nabídkách !!!

Náplň práce:

  • vyhledávání influencerů a navržení spolupráce,
  • komunikace s uživateli,
  • tvorba obsahu pro soc. sítě,
  • navrhování a tvorba kampaní v reklamních systémech.

Požadují:

  • znalost angličtiny,
  • komunikativnost,
  • nápaditost,
  • nadšení z práce,
  • znalost grafických nástrojů (CANVA, Photoshop).

Nabízejí:

  • pružnou pracovní dobu,
  • není třeba sedět v kanceláři, pracovat můžete z domova,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • prostor pro kreativitu a realizaci vlastních nápadů,
  • práci na produktu, který mají lidé rádi a pomáhá jim.

Nabídka je platná do 20.11.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen se stávající? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.