Manažer rozvoje online portálu – nabídka práce

Česká personální agentura Predvyber.cz s.r.o. hledá pro svého významného klienta ze zemědělského průmyslu nového kolegu na pozici manažera rozvoje. Jste-li ambiciózní hráč, který umí „zabrat“ a své projekty dotahujete do konce, je tato pozice pro vás jako stvořená! Práce to nebude snadná, ale platové ohodnocení (40 000 – 50 000 Kč jako fix + provize), benefity a možnost práce z domova nechť se vám stanou motivací.

Náplň práce:

  • vedení rozjetého projektu na nákup a prodej zemědělských komodit – obilí,
  • správa 250 registrovaných obchodních partnerů s podporou firemní logistiky a administrativy,
  • pravidelný telefonický a osobní prodej (konzultace) s obchodními partnery – zemědělská družstva.

Požadují:

  • vzdělání nebo praxi v zemědělském oboru,
  • zkušenost na pozici obchodní konzultant,
  • zkušenost s nákupem a prodejem komodit,
  • výhodou je znalost anglického jazyka.

Osobnostní předpoklady:

  • ambiciózní člověk,
  • komunikativnost,
  • schopnost dotahovat věci do konce,
  • aktivní přístup k práci,
  • aktivní řidič.

Nabízejí:

  • práci na HPP nebo na živnost,
  • kandidát může být odkudkoliv z ČR, nutné je absolvovat 2 měsíční školení v Praze v Butovicích,
  • po absolvování školení full-time práce z domova,
  • služební automobil i k soukromým účelům,
  • fixní plat až 50 000 Kč + provize z dohodnutých obchodů.

Více informací a kontakt na společnost najdete zde:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.