Lektoři Španělštiny a Angličtiny – nabídka práce

Umíš Španělsky a rád bys své znalosti zužitkoval a přivydělal si tak nějaké peníze? Pokud se staneš lektorem v Czech-us Work and Travel, můžeš své vědomosti předávat dál a zároveň Španělštinu sám praktikovat. Studenty ti domluví agentura, ale časový rozvrh si určuješ sám. Stejně tak jako místo výkonu práce – učit budeš totiž on-line. Studenti následně odjíždí do Španělska, takže jejich motivace je opravdu silná. Certifikáty jsou výhodou, nikoli však podmínkou pro výkon práce.

Náplň práce:

  • výuka španělského nebo anglického jazyka přes internet.

Požadují:

  • schopnost vyučovat – mít předpoklady vysvětlit dané téma,
  • znalost španělského jazyka na úrovni B2-C2,
  • mít počítač s nějakým online softwarem – Skype na videohovory.

Výhodou:

  • zkušenost s prací na podobné pozici.

Nabízejí:

  • práci z domova nebo odkudkoliv,
  • flexibilní práce – podle domluvy se studenty,
  • mzdu od 180 Kč za 55 minutovou lekci.

Nabídka je platná do 10.02.2021

Více informací a kontakt najdete na:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.