Finanční účetní s němčinou – nabídka práce

Rádi byste zajímavé pracovní místo s aktivní němčinou, jistotu mezinárodní firmy a zároveň benefity jako 5 týdnů dovolené, flexibilní pracovní dobu a navíc možnost home office? Pokud máte navíc zkušenosti s administrativou a orientujete v SAP prostředí, máte jistě navrch. Neváhejte a zašlete svůj životopis přes níže uvedený link. Personální agentura AC Jobs momentálně hledá pro svého klienta finanční účetní s němčinou. Firma nabízí plat až 30 000 Kč / měsíc.

Náplň práce:

  • účtování dodavatelských faktur a dalších dokumentů,
  • zodpovědnost za kontrolu případných nesrovnalostí a jejich náprava,
  • komunikace se zákazníky v německém jazyce,
  • spolupráce na účetních závěrkách.

Požadují:

  • středoškolské vzdělání,
  • znalost práce na PC,
  • znalost němčiny na komunikativní úrovni (slovem i písmem).

Výhodou:

  • základní znalost daňových a účetních zákonů,
  • znalost systému SAP,
  • zkušenosti s prací v administrativě.

Osobnostní předpoklady:

  • aktivní přístup k práci,
  • chuť učit se nové věci.

Nabízejí:

  • práci z domova,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • kariérní růst,
  • další zajímaví benefity – například 5 týdnů dovolené, stravenky, příspěvky na pojištění.

Nabídka je platná do 15.02.2021

Více informací najdete na stránce:

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro účetní, najdete v této kategorii.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.