Koordinátor rozvoje pro dobročinnou organizaci

Nabídka práce.

Dobročinná společensky odpovědná samofinancovaná organizace hledá do svého teamu kolegyni na pozici Koordinátorky rozvoje pro unikátní koncept podpory a financování dobročinných/charitativních a další společensky odpovědných účelů a projektů. Umožnujeme až 90% homeoffice ( ale! Buďte Praha + příp. cca 50km ), časový rozsah: cca 15 – 20 hod / týden( z toho aspoň cca 8-10h týdně v době Po-Pá 9-16 )!

Náplň práce:

  • vyhledávat a komunikovat s partnery v rámci spolupráce se zaměřením na „TOP“ firmy, produkty a služby,
  • koordinovat související náležitosti (právník, IT, účetní, apod.), reportovat, případně se i podílet na rozvoji celého projektu,
  • časový rozsah činnosti cca 10-20 h/týdně dle dohody.

Požadujeme:

  • dobrý lidský charakter,
  • alespoň mírně nadprůměrné komunikační dovednosti,
  • promptní jednání,
  • samostatnost,
  • spolehlivost,
  • schopnost rychle reagovat,
  • rozhodnost,
  • pečlivost,
  • aktivní práce na PC.

Nabízíme:

  • flexibilní rozsah práce a rozvržení pracovní doby,
  • až 90-95% práce z domova,
  • práce na DPP, IČO i na MD,
  • práci, která má skutečný smysl, reálný pozitivní dopad a opravdovou hodnotu!
  • v rámci dlouhodobé spolupráce velmi nadstandartní ohodnocení!
  • možnost růstu a případné podílení se i na rozvoji projektu. Budete navíc součástí celosvětově unikátního konceptu.

Pokud vás tato nabídka zaujala, pište na email: hr@salura.cz. Preferujeme dlouhodobou spolupráci a „dobrovolníky“, ale rozhodně nezůstanete zcela bez odměny. Peníze ale nemůžou být vaší prioritou. CV zasílejte pouze s aktuálním foto!

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen se stávající? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.