Administrátor webů – externí spolupráce

Nabídka práce.

Online redakce zavedených titulů o rodinných domech hledá do své party novou posilu na pozici administrátor webů. Na starosti budete mít mimo jiné tvorbu newsletterů, správu obsahu webových stránek a nahrávání obsahu na sociální sítě. Firma hledá samostatného a spolehlivého kolegu, který už má nějaké zkušenosti s administrací webů, případně s digitálními médii a sociálními sítěmi.

!!! Bohužel, tato pozice je už obsazena. Rozhodně se podívejte i na další nabídky práce, které lze provádět z pohodlí domova. !!!

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro administrátory webů, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • správa obsahu webových stránek (WordPress, vlastní redakční systém), vkládat články, příspěvky, bannery,
  • tvorba, plánování a publikace newsletterů,
  • nahrávání obsahu na sociální sítě (Facebook, Instagram),
  • spolupráce s redaktory a editory.

Požadují:

  • zkušenost s redakčním systémem WordPress,
  • email marketing systémem SmartEmailingem (případně zaučí),
  • nějaké praktické zkušenosti s digitálními médii a sociálními sítěmi,
  • znalost českého jazyka.

Osobnostní předpoklady:

  • mít týmového ducha,
  • schopnost dohodnout se s kolegy,
  • pečlivost,
  • samostatnost,
  • spolehlivost.

Nabízejí:

  • možnost práce z domova,
  • osobní rozvoj,
  • atraktivní finanční ohodnocení,
  • nástup ihned.

Nabídka je platná do 20.05.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás zajímavá? Určitě znáte někoho, kdo je nezaměstnaný, případně přemýšlí nad novým flekem. Doporučte mu tento inzerát. Možná si díky vám najde nové zaměstnání.