Kontrolor dotazníků mystery shoppingu – nabídka práce

Agentura WenoYuno, která se zaměřuje na mystery shopping a zákaznický servis, hledá parťáka/parťačku na pozici koordinátor/ka návštěv mystery shoppingu. Náplní vaší práce bude: kontrola dotazníků, oprava textu (gramatika, stylistika) a kontrola odpovědí v dotazníku na základě audio záznamu. Od ideálního kandidáta očekávají výbornou češtinu a dobré vyjadřování. Možnost práce na dálku, těšit se můžete na spoustu zajímavých benefitů (volný vstup do posilovny, slevy na nákupy apod.

Náplň práce:

  • kontrola dotazníků z mystery shopping projektů,
  • oprava textu – gramatika, stylistika, korektura,
  • kontrola odpovědí v dotazníku na základě audio záznamu.

Požadují:

  • výbornou znalost českého jazyka – gramatika a stylistika,
  • dobré vyjadřování,
  • základní znalost PC,
  • ochotu vyzkoušet mystery shopping v provozovně v Praze.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • organizační dovednosti,
  • smysl pro detail.

Nabízejí:

  • možnost práce z domova s flexibilní pracovní dobou,
  • spolupráci na živnost nebo dohodu,
  • možnost profesionálního růstu,
  • solidní pracovní ohodnocení,
  • další benefity (volný vstup do posilovny, slevy na nákupy, proplácení útraty v restauracích apod.).

Více informací o nabídce a kontakt na firmu najdete na stránce:

Nabídka je platná do 25.08.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.