Asistent/ka manažera společnosti – nabídka práce

Mladá, dynamická firma, která má blízko k technologiím, sportu a zdravému životnímu stylu, rozšiřuje svůj tým a hledá posilu do pozice Asistent(ka) Brand Manager společnosti. Podnikáme v organizování parkouru pro děti a mládež. Jedná se o práci na živnostenský list s možností 100% práce z domova (setkání v Praze 1x za měsíc dle situace).

Náplň práce:

  • Zákaznický servis – komunikace se zákazníky a řešení jejich požadavků (email, chatbot, telefonní komunikace), publikování událostí na webu společnosti a správa dat v CRM, koordinace a komunikace mezi zákaznickým servisem a účetnictvím apod.
  • Koordinace parkourových aktivit – zajištění dohod se školami nebo sportovními zařízeními a komunikace s tělocvičnami, trenéry, účastníky akcí.
  • Marketing/podpora prodeje – aktivní komunikace na sociálních sítích, distribuce propagačních materiálů, sledování konkurence a další průzkumy, příprava textů (copywriting) na sociální sítě, blog, newsletter, web apod.
  • Dotace, příspěvky, firemní administrativa – monitoring dotačních titulů v rámci sportovních agentur nebo municipalit (příprava podkladů), běžná administrativa společnosti (pošta, formuláře, dotazníky), příprava různých sestav (reporting – xls soubory) a spolupráce na týmových projektech.

Profesní předpoklady:

  • výborná počítačová gramotnost (Microsoft Office + Google aplikace),
  • Čeština – výborná znalost (vč. písemného projevu),
  • SŠ vzdělání s maturitou/ VŠ vzdělání,
  • zkušenosti s administrativou a zákaznickým servisem.

  • spolehlivost, zodpovědnost a vlastní iniciativa, flexibilita,
  • výborné komunikační a organizační dovednosti,
  • chuť se neustále rozvíjet a vzdělávat (vysoké nároky na učení se novým věcem),
  • smysl pro systematičnost a analytické schopnosti, pečlivost (zejména pro práci s daty),
  • očekáváme plné nasazení, maximální spolehlivost, profesionalitu a zájem o rozvoj společnosti, dlouhodobá spolupráce,
  • podmínkou je kvalitní internetové připojení.

Nabízíme:

  • předpokládaná časová dotace: 4-6 hodin dle domluvy (flexibilní pracovní doba v závislosti na sezonalitě),
  • práce z domova (setkání v Praze 1x za měsíc dle situace),
  • práce na živnostenský list,
  • možnost postupu v rámci společnosti (brand manažer),
  • odměna: dle dohody.

Další informace o nabídce a kontakt na společnost najdete na stránce:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.