Kódování a design webu – nabídka práce

Obecně prospěšná společnost Tamjdem, která propojuje neziskové organizace s nadšenými dobrovolníky, hledá do svého týmu zkušeného webmastera, který si poradí s kódováním, novým designem i zaváděním nových implementací a moderních aplikací. Kromě práce na webových stránkách na vás bude čekat i komunikace s dalšími kolegy nebo nastavování stránek pro SEO. Pro práci můžete využít firemní prostory v centru Prahy nebo si práci nechávat na doma a s kolegy komunikovat on-line.

Zapojit se do kolektivu můžete klidně ihned, firma by preferovala spolupráci a výplatu na fakturu.

Náplň práce:

  • práce na firemním webu,
  • redesign a modernizace stránek,
  • komunikace s dalšími kolegy.

Požadují:

  • znalost kódování, PHP a CSS,
  • zkušenost s prací ve WordPress,
  • orientace v SEO, PPC a google analytics,
  • znalost práce v databázi Salesforce,
  • možnost fakturovat odevzdanou práci.

Výhodou:

  • znalost JavaScript a SQL.

Osobnostní předpoklady:

  • zodpovědnost k práci,
  • spolehlivost,
  • časová i pracovní flexibilita,
  • nadšení pro práci.

Nabízejí:

  • pracovní místo v neziskovém sektoru,
  • kreativní práci,
  • možnost pracovat z domova,
  • externí úvazek na fakturu,
  • nástup okamžitě.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro programátory, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.