Drobné manuální práce, kompletování zboží – nabídka práce

Pro osoby se zdravotním handicapem se nabízí práce ve firmě A-ASKA grafik s.r.o. v moravském Hodoníně. Firma přijme šest nových zaměstnanců na úvazek podle dohody (můžete odpracovat 20 – 160 hodin měsíčně), kteří budou mít na starost kompletování zboží, sestavování obalových materiálů a jiné drobné manuální práce. K práci nepotřebujete žádné předchozí pracovní zkušenosti ani vysoké vzdělání, důležitá je vaše zručnost a ochota pracovat. Za měsíc práce si můžete vydělat přes 14 tisíc korun.

Náplň práce:

  • manuální práce,
  • kompletování zboží,
  • skládání krabiček.

Požadují:

  • manuální zručnost,
  • čas na práci 4 – 40 hodin za týden,
  • status OZP.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • spolehlivost,
  • šikovné ruce.

Nabízejí:

  • práci z domova pro zdravotně handicapované,
  • práci pro osoby se základním vzděláním,
  • typ úvazku podle domluvy,
  • plat až 14 600 Kč za měsíc práce.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce

XXXXXXX

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět na dálku.

Pokud hledáte práci z domova výhradně v oblasti kompletování zboží, lepení obálek a podobně, pak se překlikněte zde.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.