Junior webeditor – nabídka práce

Nabídka práce.

Vydavatelská skupina JAGA, která vydává tištěné magazíny a provozuje online portály se zaměřením na bydlení, stavebnictví a architekturu, hledá do svého týmu webeditora na plný úvazek pro webové portály: homebydleni.cz, receptyprimanapadu.cz. Práce je vykonávána z domova a na živnostenský list. Očekávají perfektní znalost českého jazyka, zkušenosti s online prostorem a sociálními sítěmi, kreativitu a ochotu spolupracovat v týmu. Plat 28 000 Kč.

Náplň práce:

  • aktualizace obsahu portálů,
  • úprava textů, zpracování obrázků,
  • práce v redakčním systému,
  • komunikace s kolegy i externisty,
  • newslettery, sociální sítě,
  • návrhy na zvýšení propagace.

Požadují:

  • výbornou češtinu,
  • znalost práce s redakčními systémy,
  • dobrou znalost práce na PC,
  • grafické editory (Photoshop, Canva aj.),
  • povědomí o Google Analytics.

Výhodou

  • znalost angličtiny.

Nabízejí:

  • práci z domova,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • spolupráci na IČO,
  • firemní výhody,
  • zázemí stabilní společnosti.

Kontakt a více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 26.04.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Není tato práce pro vás zajímavá? Určitě znáte někoho, kdo je nezaměstnaný, případně přemýšlí nad novým flekem. Doporučte mu tento inzerát. Možná si díky vám najde nové zaměstnání.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.