Letenkový specialista v Pelikánovi – nabídka práce

Nabídka práce.

Cestovatelský portál Pelikán hledá do svého týmu nadšené cestovatele, kteří rádi plánují dovolené, organizují výlety a pomáhají druhým s cestováním. Jde o práci z domova na plný úvazek, vyškolí vás, jak najít nejlevnější letenky, kombinovat nejlevnější lety a díky tomu našli nejlevnější možnost letu. Očekávají výborné komunikační schopnosti, ochotu učit se nové věci, komunikativní angličtinu a proklientský přístup.

Náplň práce:

  • kontakt s klienty i leteckými společnostmi,
  • vyřizování a zpracování požadavků ohledně letenek,
  • rezervace letenek,
  • prodej doplňkových produktů k letenkám,
  • pomoc klientům v případě komplikací.

Požadují:

  • výbornou znalost češtiny,
  • anglický jazyk min. B2,
  • aktivní přístup,
  • ochotu učit se nové věci,
  • logické myšlení,
  • chuť růst a zdokonalovat se.

Výhodou:

  • zkušenosti s rezervačními systémy Galileo/Amadeus,
  • všeobecný přehled ze světa letenek,
  • maďarština nebo polština.

Nabízejí:

  • homeoffice pozici,
  • plný úvazek,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • atraktivní svět cestování,
  • firemní slevy,
  • školení a osobní růst.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 30.04.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen s tou současnou? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.