IT Recruiter – remote spolupráce, až 90 000 Kč – nabídka práce

HR Outsourcing firma Scaleups se specializuje na RPO a komplexní HR služby šité na míru. Hledají do svého týmu RPO konzultanta pro nábor IT specialistů, který svým know-how přispěje do interních procesů. Forma spolupráce je plný či zkrácený úvazek, pozici je možné vykonávat kombinovaně či z domova. Pokud se orientujete na trhu práce a máte zkušenosti s náborem IT pozic, dokážete výborně komunikovat, domluvíte se i anglicky a rychle se adaptujete v novém prostředí, rádi o vás uslyší.

Pozice je vhodná pro absolventy a rodiče na mateřské a rodičovské dovolené.

Náplň práce:

  • vyhledávání IT specialistů,
  • vytváření strategie náboru,
  • náborový proces,
  • komunikace s klienty.

Požadují:

  • zkušenosti v IT recruitment,
  • proaktivní přístup k práci,
  • flexibilitu,
  • komunikativní znalost angličtiny,
  • umět pracovat s LinkedIn Recruiterem.

Nabízejí:

  • on-site, hybrid či 100% homeoffice,
  • plný/zkrácený úvazek,
  • firemní benefity,
  • systém vzdělávání a školení.

Více informací o této pozici najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.07.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Další zajímavé nabídky v oblasti HR naleznete v kategorii – volná pracovní místa a brigády pro náboráře.