Staňte se členem společnosti Ipsos a vydělejte si zajímavé peníze

Recenze na mystery shopping společnost IShopfor Ipsos.

Nakoupit, zhodnotit výrobek a napsat recenzi z pohodlí domova. To nezní příliš složitě, že? Přitom můžete za podobnou práci získat zajímavou finanční odměnu, stačí jen trochu flexibility a volný čas. Minimum požadavků (např. dodržení stanovených termínů a podobné věci, které jsou vlastně u každé práce spíš samozřejmostí), registrace zdarma, dlouhodobá spolupráce s firmou působící ve více než osmdesáti zemích světa na poli průzkumu trhu. To vše vám nabízí Mystery shopping společnost Ipsos. Váháte snad ještě?

 

Přijít, tvářit se jako normální zákazník a máte vyhráno

Bude třeba se trochu přetvařovat, což ale jistě zvládnete s grácií. Stačí se jen neprozradit, nikdo nemusí vědět, že zrovna spolupracujete s agenturou Ipsos. Pokud jde o náplň práce, je velmi různorodá a jednu věc máte přímo garantovanou – nikdy se nebudete nudit, to je prostě jistota! Můžete se objevit třeba na pobočce banky nebo na benzínce, ale nabízí se třeba i lékárna nebo nějaká malá prodejna. Nechte se obsloužit v restauraci a zjistěte, jaká je reálná úroveň služeb, nepředstavujte se, jen si objednejte z jídelního lístku, na co zrovna máte chuť – ohodnotíte nejen kvalitu na talíři, ale i celkový komfort hostů. Někdy bude plus příjemný obraz na stěně přímo naproti vám, jindy zase milá obsluha, nebojte se napsat každou myšlenku, která vám přijde zajímavá…

Nejde o podvod, vše je zcela zdarma, za registraci nic neplatíte. Nejde o nějaké pochybné lepení obálek s poplatkem předem, který už nejspíš nikdy neuvidíte. Naopak, tady můžete jen získat. Za každou úspěšnou akcí totiž následuje odměna, ať už zrovna posedíte v kavárně nebo sjednáte cestovní pojištění. Buď v podobě občerstvení, nebo jídla zdarma, protože účtenka vám bude kompletně proplacena nebo dohodnutý obnos za určitou práci, o všem máte jasno ještě před samotnou akcí.

 

Podmínky? Nejde samozřejmě o nic těžkého

Abyste se stali Ipsos Mystery Shopperem, musíte splnit pár důležitých požadavků, a to samozřejmě zcela beze zbytku. Kolik toho vlastně bude? Nebojte se, je to jen krátký výčet, ale bohužel se bez něj vůbec neobejdete. Takže…

  • Dodržování termínů, to je zde nejdůležitější. Když se nějaké pevné datum dohodne, musíte odevzdat svou práci, jako u seminárek ve škole. Upřímnost je zde ctnost, nemusíte nic líčit v superlativech, nebojte se projevit svůj názor – samozřejmě tedy v mezích slušné mluvy.
  • Plnoletost je klíčová, abyste se mohli stát Ipsos Mystery Shopperem, musíte být starší 18 let.
  • Vlastní smartphone a také internet, když ne nonstop, tak alespoň denní přístup k němu. Bude to důležité kvůli vyplňování dotazníků a samozřejmě také zadávání práce, počet míst je omezen – když nezareagujete včas, může se stát, že se na vás už prostě ani nedostane.
  • Znalost rodné řeči, umění psát bez chyb, stručně a přitom výstižně. Ale to se jistě rozumí samo sebou, protože na podobnou pozici se hlásí hlavně lidé s perfektní češtinou.

 

Je to jednoduché, stáhnete si aplikaci na App Store či Google Play a začnete spolupracovat s iShopFor Ipsos portálem. Některé dny bude možná nabídek více, jindy si nevyberete a musíte nějakou chvíli počkat, než se objeví vhodná příležitost. Paleta možných akcí je ale natolik pestrá, že už brzy bude jistě k mání atraktivní možnost, jak si přivydělat pár korun, pobavit se a sdílet svůj zážitek s ostatními.

 

Mobilní aplikace.

 

Žádné limity, měsíčně můžete provést desítky akcí

Zvolíte si úkol a splníte ho, pak můžete vlastně obratem přejít k dalšímu. Záleží na tom, kolik máte zrovna času a co byste sami rádi dělali, pak se už stačí jen přihlásit. Neexistuje tu povinná minimální kvóta nebo naopak maximální omezení, pracujte svým tempem, podle svých aktuálních možností. Užijte si dovolenou a pak se zase nechte vtáhnout do víru zajímavých zážitků v bankách, hotelích nebo supermarketech a restauracích. Fantazii se tu vlastně meze nekladou. Osobní návštěva, telefonát, napsání emailu nebo interaktivní chat, úkoly se dají dělat různými způsoby, ale scénář je vždy popsán zevrubně. V případě dotazů samozřejmě poradí Mystery Tým, proto neváhejte s otázkami. Při včasném upozornění není problémem třeba ani změna data pro celou akci.

 

Mystery shopperom se může stát kdokoliv

Nemusíte mít vysokoškolské vzdělání, vlastní auto ani pocházet z krajského města. Možnosti jsou totiž díky Mystery shoppingu prakticky neomezené a začátek vás nebude kromě investovaného času a energie stát ani jedinou korunu. Je to příjemná brigáda, nikoliv práce na HPP, abychom předešli případnému omylu. Pro studenty nebo rodiče na mateřské dovolené, penzisty nebo i zaměstnance na půl úvazku naprostý ideál. Pokud ale nemáte dostatek volného času a cítíte se v práci unavení, asi nebude podobná možnost přivýdělku tak docela pro vás.

 

Se začátky pomůže propracovaný tréninkový program

Podobně jako se nemůžete stát profi vojákem bez patřičného výcviku, i pro práci Mystery shoppera je tu připraven trénink. Žádný učený z nebe nespadl a některé situace je třeba si projít trochu víc dopředu a připravit se na ně. Mohou totiž nastat různorodé okolnosti, důležitá je tedy i patřičná flexibilita.

Emailový nebo telefonický kontakt při zadávání nových úkolů je samozřejmostí, nikdy se nestane, že byste propásli svou možnost zazářit. Stačí mít jen po ruce mobil a včas odpovídat, protože nejste jediným člověkem, který je zrovna osloven a u některých úkolů pochopitelně existuje limit počtu účastníků.

 

Vše důležité najdete ve svém profilu na webu, stačí se jen registrovat, vyplnit základní údaje a začít spolupracovat s týmem Ipsos.

 

Společnost, která vznikla v sedmdesátých letech minulého století v Paříži, dnes už působí na všech kontinentech a neustále se rozrůstá. Proč nebýt součástí takto úspěšného týmu, že? V rámci ČR jde o největší výzkumnou agenturu podle ročního obratu, Ipsos je velmi úspěšný i na Slovensku, kde mu v tomto ohledu patří pomyslná třetí příčka.

 

Mohlo by vás zajímat:

Přečtěte si také recenzi na společnost Helion Market Reasearch, která na své stránce udává, že u nich může mystery shopper vydělat 70 až 2000 Kč za jednu úlohu.

 

Pár slov na závěr

Ipsos Mystery Shopping je aktivní hned v 88 různých státech, nevyjímaje třeba Rakousko, USA, Itálii a Kypr, ale také Austrálii, Rusko a Španělsko. Ipsos působí prakticky všude, je to celosvětově známá značka a byla by jistě škoda, nechat si ujít podobnou skvělou příležitost. Maximální diskrétnost uživatelů je zaručena. Rozhodně nepřichází v úvahu, že by vás snad někdo z daného podniku měl kontaktovat a nabízet benefity za spolupráci nebo snad dokonce něčím hrozil.

S Ipsos můžete být v kontaktu nejen prostřednictvím osobního profilu na webu, ale nabízí se i komunikace na sociálních sítích – Facebook, LinkedIn nebo Youtube. Každý si zde tedy přijde na své, stačí jen najít trochu odvahy, zaregistrovat se na stránce www.ishopforipsos.com/cs_CZ a pak už vše půjde jednoduše…

 

Napsal jsem také článek Seznam společností zabývajících se mystery shoppingem v ČR, proto pokud vás toto téma zajímá, mrkněte na něj. Najdete tam další pracovní příležitosti.  

 

Pokud jste v článku nenašli to, co jste hledali, zkuste si přečíst také diskusní fórum, tam možná najdete zajímavé informace k tématu.

Máte nějaké zkušenosti s Mystery shoppingem nebo přímo s firmou iShopFor Ipsos? Pokud ano, co říkáte na tento způsob výdělku na internetu? Budu rád, když se zapojíte do diskuse. Každého názoru si vážím, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply