Copywriter se vztahem k fotografii – nabídka práce

Společnost Zoner Photo Studio, která tvoří software pro úpravu fotek, hledá brusiče textů / copywritera na přípravu obsahu pro webové stránky, sociální sítě a e-mailové kampaně. Dokážete prodat jakoukoliv informaci v tom nejlepším světle? Orientujete se v základních fotografických pojmech? Je vaše gramatika a stylistika na skvělé úrovni? Pokud říkáte ano, nic vám nebrání v tom, abyste se stali novým kolegou firmy Zoner Photo Studio. Zaškolení sice bude probíhat v kancelářích firmy v Brně, potom však budete moci pracovat výlučně z pohodlí domova.

Náplň práce:

  • příprava obsahu pro webové stránky (jen nečekejte psaní blogu, ten řeší redakce),
  • příprava obsahu e-mailových kampaní (většinou prodejní, občas výukové),
  • příprava příspěvků na sociální sítě,
  • chystání dalších textů souvisejících se softwarem Zoner Photo Studio X.

Požadují:

  • výbornou češtinu (pozorné oko na odhalování překlepů),
  • zkušenost s psaním prodejních a informačních textů,
  • pokročilou znalost anglického jazyka,
  • orientaci v základních fotografických pojmech a v základech postprodukce (případně být ochoten se to naučit).

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • samostatnost.

  • flexibilní práci z domu – pokud jste z Brna a okolí, můžete pracovat i v kancelářích firmy,
  • spolupráci z celé ČR,
  • zaškolení ve firmě,
  • práci na plný úvazek.

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nabídka je platná do 15.09.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.