Brigáda v e-shopu na zákaznické podpoře – nabídka práce

Jsou komunikativnost a příjemný hlasový projev vašimi silnými stránkami? Baví vás pomáhat a radit lidem? Pokud bydlíte v okolí Havířova, máte téměř vyhráno. Firma X-Trader.cz s.r.o. shání na zákaznickou podporu nového parťáka, který se nebojí zvednout telefon a chtěl by pracovat z pohodlí domova. Zaškolení bude probíhat v Havířově. Zájem o módu je výhodou, nabídka je vhodná i pro VŠ studenty a absolventy.

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky firmy po telefonu a emailem,
  • správa objednávek,
  • řešení požadavků zákazníků (reklamace a podobně),
  • další administrativní práce.

Požadují:

  • skvělé komunikační dovednosti,
  • dobrou znalost českého jazyka,
  • příjemný hlas a kultivovaný projev,
  • uživatelskou znalost práce na počítači,
  • bydliště v okolí Havířova – zaučení probíhá na kanceláři v Havířově.

Osobnostní předpoklady:

  • ochotu učit se nové věci,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • práci na dohodu – DPP,
  • možnost dlouhodobé spolupráce,
  • po zaučení možnost práce z pohodlí domova,
  • práci vhodnou i pro VŠ studenty,
  • odměnu – 90 Kč / hod.

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nabídka je platná do 10.09.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Další zajímavé nabídky v oblasti zákaznického servisu naleznete v této kategorii.