Copywriter pro Bugsty – nabídka práce

Provozujeme e-shop a jezdíme po gastro festivalech. Chceme svým zákazníkům dopřát netradiční zkušenost formou gurmánského zážitku. Prodáváme pochoutky z jedlého hmyzu od českých i zahraničních výrobců a chceme svůj sortiment rozšířit i dalšími směry. Oříšky, sušené maso, zdravé mlsání, CBD oleje. Hledáme copywritera, který by nám pomohl s tvorbou textů pro naše webové stránky, social nebo třeba e-mailing. Nabídka je ideální pro studenty nebo maminky na mateřské.

Náplň práce:

  • tvorba produktových popisků, e-mailingu, webcopy,
  • spolupodílení se na marketingových kampaních,
  • sociální sítě Facebook a Instagram,
  • koordinační videohovory,
  • tvorba vlastního obsahu,
  • příprava PR článků.

Požadujeme:

  • schopnost samostatné a zodpovědné práce,
  • zkušenost se sociálními sítěmi a tvorbou obsahu obecně,
  • schopnost učit se pracovat se software aplikacemi jako je Canva, Google, Toggle Track,
  • preciznost a skvělou gramatiku (psaní bez chyb),
  • přesah do dalších oblastí on-line marketingu.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • spolehlivost,
  • dochvilnost,
  • komunikativnost,
  • proaktivní přístup k práci,
  • zodpovědnost.

Výhodou:

  • orientace v SEO problematice,
  • kreativní myšlení a ideamaking.

Nabízíme:

  • odměnu 250 Kč na hodinu (po zapracování možnost navýšení na 330 Kč za hodinu),
  • práci kompletně formou práce z domova na DPP nebo ŽL,
  • ideální pro studenty nebo maminky na mateřské,
  • pravidelná spolupráce v rozsahu 10 – 20 hodin měsíčně,
  • obdržíte dobré specifikace a kvalitní zadání,
  • férovost a otevřené jednání, které nabízíme a očekáváme i od vás,
  • nástup možný ihned.

Pokud se vám tato nabídka líbí, kontaktujte nás na email XXXXXXXXXXX.

Budeme po vás požadovat vypracování krátkého zkušebního zadání, nebo zaslání existujícího portfólia (k doložení zkušeností).

!!! Tato nabídka je již obsazena !!!

Nabídka je platná do 20.01.2022 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro textaře, najdete v této kategorii.