Asistentka na marketing a zákaznický servis – nabídka práce

Mladá a dynamická firma Zohir hledá posilu svého týmu – Asistenta nebo asistentku manažera. Pokud máš výborné komunikační a organizační dovednosti, jsi flexibilní, pracuješ na sobě a zároveň oplýváš iniciativou, pak jsi více než vhodný kandidát. Na vzdělání nezáleží, důležité je nadšení a ochota učit se novým věcem. Na oplátku ti Zohir nabízí práci na ŽL, 6 hodin denně a hlavně možnost práce z domova!

Náplň práce:

  • komunikace se zákazníky a klienty společnosti (tělocvičnami, trenéry, účastníky akcí),
  • publikování událostí na webu společnosti a správa dat,
  • zajištění dohod se školami nebo sportovními zařízeními,
  • marketing/podpora prodeje – komunikace a propagace společnosti na sociálních sítích, sledování konkurence, tvorba průzkumů, psaní článků a textů na blog, FB, newsletter,
  • běžná administrativa společnosti (pošta, formuláře, dotazníky).

Požadují:

  • SŠ vzdělání s maturitou/ VŠ vzdělání,
  • kvalitní internetové připojení,
  • bezchybná znalost českého jazyka,
  • znalost práce na PC – Word, Excel, Google aplikace,
  • zkušenost s administrativní prací.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • zodpovědnost,
  • aktivní přístup k práci,
  • časová flexibilita,
  • výborné komunikační schopnosti,
  • výborné organizační schonosti,
  • chuť učit se nové věci.

  • práci z domova s možností setkat se v Praze alespoň 1x za měsíc,
  • volnou pracovní dobu,
  • možnost kariérního růstu,
  • práci na živnost,
  • nástup od 1.12.2020.

Nabídka je platná do 10.11.2020

Více informací a kontakt najdete na:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro online asistentky, najdete v této kategorii.