Administrátor sociálních sítí – nabídka práce

Baví Tě sociální sítě? Facebook a Instagram je tvůj druhý domov? Jsi kreativní a máš hlavu plnou nápadů? Pokud jsi odpověděl třikrát ano, je nejvyšší čas reagovat na inzerát a stát se profesionálním správcem sociálních sítí pro UNISKAP, s. r. o. Tato firma se zabývá činností v oblasti zemědělství a momentálně hledá svého správce PR. Díky naprosto flexibilní pracovní době i místa výkonu práce je tato brigáda vhodná pro každého nadšence sociálních sítí. Při oboustranné spokojenosti se můžeš těšit na dlouhodobou spolupráci.

Náplň práce:

  • propagace firmy pomocí sociálních sítí – Twitter, Instagram, Facebook, Linkedin.

Požadují:

  • zkušenosti se sociálními sítěmi a reklamou na internetu,
  • uživatelská znalost práce na PC.

Osobnostní předpoklady:

  • zodpovědnost,
  • flexibilita.

Nabízejí:

  • práci na částečný úvazek,
  • práci formou home office,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • fixní měsíční plat + provize.

Kontakt na společnost najdete na stránce:

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Další zajímavé nabídky v oblasti administrace sociálních sítí najdete zde.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.