Jednoduchá administrativní brigáda pro Hotel – nabídka práce

Hotel Adam ve Špindlerově Mlýně hledá komunikativního a spolehlivého člověka (ideálně studenta nebo maminku na mateřské dovolené) na vyřizování telefonické a e-mailové korespondence se zákazníky. Jedná se o jednoduchou administrativní práci, kterou můžete provádět z pohodlí domova. Zkušenost v oboru je výhodou, nikoli podmínkou. Zaučí vás. Podmínkou je mít vlastní PC s internetovým připojením, anglický a německý jazyk na komunikativní úrovni a možnost setkat se osobně alespoň 2krát měsíčně.

Náplň práce:

  • e-mailová a telefonická komunikace s klienty.

  • anglický a německý jazyk na komunikativní úrovni (psaná i písemná forma). Jejich zákazníci jsou převážně z Německa, Polska, ale také Dánska a Holandska,
  • komunikativního a spolehlivého člověka, který bude schopen samostatně pracovat a pomůže navýšení prodeje hotelu,
  • možnost osobních setkání alespoň 2x do měsíce (z důvodů zkvalitnění služeb, předání nových informací, aktualizace).

Výhodou:

  • zkušenost v oboru,
  • znalost systému Hoteltime.

Osobnostní předpoklady:

  • ochotu učit se nové věci,
  • flexibilitu – rezervační oddělení funguje vždy od 8.00 do 18.00. V tomto rozmezí je potřeba být na telefonu a reagovat. Odpovědět písemně vždy do 24 hod od objednávky klienta,
  • komunikativnost,
  • spolehlivost.

Nabízejí:

  • kompletní zaškolení,
  • home office (možnost práce z domu),
  • zapůjčení služebního telefonu,
  • práci na DPP,
  • možnost bezplatného ubytování na hotelu v rámci zaměstnání (bez stravy),
  • ohodnocení – 10 000 Kč.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by o ni mohl mít zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také aktuální nabídky práce, která se dá vykonávat z domu. Více informací najdete zde.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na  „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.