Jednoduchá administrativní brigáda pro Hotel – nabídka práce

Logo práce z domu.

Hotel Adam ve Špindlerově Mlýně hledá komunikativního a spolehlivého člověka (ideálně studenta nebo maminku na mateřské dovolené) na vyřizování telefonické a e-mailové korespondence se zákazníky. Jedná se o jednoduchou administrativní práci, kterou můžete provádět z pohodlí domova. Zkušenost v oboru je výhodou, nikoli podmínkou. Zaučí vás. Podmínkou je mít vlastní PC s internetovým připojením, anglický a německý jazyk na komunikativní úrovni a možnost setkat se osobně alespoň 2krát měsíčně.

Náplň práce:

  • e-mailová a telefonická komunikace s klienty.

Požadují:

  • anglický a německý jazyk na komunikativní úrovni (psaná i písemná forma). Jejich zákazníci jsou převážně z Německa, Polska, ale také Dánska a Holandska,
  • komunikativního a spolehlivého člověka, který bude schopen samostatně pracovat a pomůže navýšení prodeje hotelu,
  • možnost osobních setkání alespoň 2x do měsíce (z důvodů zkvalitnění služeb, předání nových informací, aktualizace).

Výhodou:

  • zkušenost v oboru,
  • znalost systému Hoteltime.

Osobnostní předpoklady:

  • ochotu učit se nové věci,
  • flexibilitu – rezervační oddělení funguje vždy od 8.00 do 18.00. V tomto rozmezí je potřeba být na telefonu a reagovat. Odpovědět písemně vždy do 24 hod od objednávky klienta,
  • komunikativnost,
  • spolehlivost.

Nabízejí:

  • kompletní zaškolení,
  • home office (možnost práce z domu),
  • zapůjčení služebního telefonu,
  • práci na DPP,
  • možnost bezplatného ubytování na hotelu v rámci zaměstnání (bez stravy),
  • ohodnocení – 10 000 Kč.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by o ni mohl mít zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také aktuální nabídky práce, která se dá vykonávat z domu.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na  „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

Sdílejte:

Komentujte

avatar

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

  Subscribe
Upozornit na