Česká sociální síť RexVox platí svým uživatelům za aktivitu

RexVox pomáhá budovat pasivní příjem.

Chtěli byste si přivydělat peníze lajkováním příspěvků, psaním komentářů, sdílením statusů, vytvářením skupin nebo hraním her? Myslíte si, že je to nemožné? Tak to se mýlíte! Česká sociální síť RexVox takový přivýdělek nabízí. V této recenzi si můžete přečíst pár informací o společnosti, co to ten RexVox vlastně  je, jaké možnosti výdělku nabízí a odkud bere společnost peníze na vyplácení. Na závěr se také dozvíte, pro koho je tento projekt určený a samozřejmě mé zkušenosti – kolik peněz jsem si vydělal za jeden rok.

 

Co je Rexvox a odkud bere peníze na vyplácení?

RexVox je akciová společnost, která při svém vzniku vydala 20 000 akcií. Hodnota akcií je podložená základním kapitálem, který představoval 2 000 000 Kč. Každá akcie má nominální hodnotu 100 Kč. Je to hodnota, kterou daná akcie nemůže ztratit a pod kterou nemůže spadnout,  právě naopak, může jen stoupat. Co to znamená? Pokud si „vydělané body“ nesměníte za peníze, ale za akcii, tak například za 4 roky na ní při prodeji vyděláte možná dvojnásobek.

V současnosti má jedna akcie hodnotu 130 Kč. Nejdůležitější je však to, že RexVox přislíbil, že kdyby náhodou tento projekt zkrachoval, tak všechny akcie v oběhu vykoupí zpět za jejich nominální hodnotu. Pro vás to znamená, že nikdy nemůžete přijít o své vydělané peníze.

 

Jaké možnosti výdělku nabízejí?

Na RexVoxu je každá aktivita odměňovaná body, tzv. Vox body. Za každý like, komentář, sdílení statusů nebo jen přihlášení se na síť dostanete určitý počet bodů. Provozovatelé této sítě si totiž velmi cenní vaší aktivity. Toto je aktivní příjem – vy vyvíjíte nějakou aktivitu na síti a jste za to odměňováni v podobě Vox bodů.

Další, a asi ještě důležitější, je budování pasivního příjmu. Ten vytváříte přiváděním nových členů na tuto sociální síť. Za každého člověka, který se pod vás zaregistruje, dostanete jednorázovou odměnu 1 000 Vox bodů (200 bodů = 1 Kč, takže za 1 000 bodů máte 5 Kč) a dále dostáváte vždy polovinu bodů, které získá člověk ve vaší struktuře. To znamená, že pod sebe zaregistrujete pár lidí a potom už jen sledujete, jak vám narůstá nejen vaše struktura, ale také počet bodů. Tyto body potom velmi jednoduše vyměníte za peníze, kredit na mobil, různé dárky nebo slevové kupóny a akcie.

 

Za jaké další aktivity mohu získat Vox body?

Součástí sociální sítě jsou také další zajímavosti. Můžete vytvářet skupiny, přidávat soubory, hrát hry, přidat svoji webovou stránku nebo blog, sledovat televizi nebo jen hledat nějaké zajímavé pracovní nabídky (viz obrázek níže). To vše je považované za aktivitu, takže za to budete dostávat body.

 

Na sociální síti Rexvox můžete sledovat televizi nebo jen hledat nějaké zajímavé pracovní nabídky.

 

Mé zkušenosti s RexVoxem

Na tuto sociální síť třetí generace, jak se RexVox také někdy nazývá, mě přivedl kamarád. Dal mi svůj link neboli odkaz a já se zaregistroval. Můj první pocit byl, že to je špatná konkurence Facebooku. Jak jsem ale později pochopil, tak RexVox konkurencí být nemůže, jelikož RexVox má úplně jiný cíl – pomoci vytvořit uživatelům pasivní příjem.

Nyní jsem se vlastně dostal k základní myšlence RexVoxu. Na začátku vás určitě čeká nějaká práce, námaha, úsilí v podobě oslovení svých známých a kamarádů, zda se nechtějí také zaregistrovat, a tím se připojit do této komunity. Ale po tom všem vás už čeká jenom uspokojivý pohled na vaše konto, které bude narůstat už úplně samo, což je dáno tím, že lidé pod vámi budou dále aktivní a vy budete za jejich aktivitu odměňováni.

 

Na RexVoxu jsem vydělal něco přes 1 000 Kč. Možná si někteří teďka řeknete, že taková částka je za rok docela směšná, ale tohle je pouze tzv. aktivní příjem, ten pasivní potenciál stále narůstá.

 

Také můžu potvrdit, že výplata je vždy bezproblémová a rychlá. Ze začátku jsem si nechal výplatu zasílat ve formě peněz, pak jsem ale přišel na akcie. Akcie jsou další věcí, díky které si můžete ještě rychleji budovat pasivní příjem. Společnost má svoje akcie, jejichž nominovaná hodnota 100 Kč pořád roste.

Nemusíte být žádný obchodník na burze, abyste mohl vlastnit akcie, vše funguje velice jednoduše. 

   

Co je potřeba pro začátek?

Abyste mohli začít vydělávat s touto sociální sítí, musíte si po zaregistrování aktivovat VIP účet (aktivace je zadarmo). VIP účet slouží jen k ověření, že jste skutečná osoba. Je to obrana proti falešným účtům a podvodníkům, protože, bohužel, také takoví lidé se najdou. Po registraci proto budete muset ve svém profilu naťukat telefonní číslo, na které vám přijde aktivační kód (vy žádnou SMS neposíláte). Ten potom vypíšete do prázdné kolonky a necháte ověřit. 

 

Pár slov na závěr

RexVox není jen obyčejná sociální síť, ale hlavně prostředek k budování pasivního a aktivního příjmu. Tento projekt je určený pro běžné uživatele, kteří hledají sice nevelký, ale nepříliš pracný výdělek.

 

To nejdůležitější jsem snad napsal. V případě, že máte nějaké otázky, napište do diskuse nebo doporučuji otevřít si stránku RexVox a kliknout dole na „Nápověda“. Tam možná najdete odpověď na svou otázku. Registrovat se můžete kliknutím na obrázek níže.

 

Registrační odkaz do Rexvoxu.

 

Návod, jak se zaregistrovat a jak si aktivovat VIP účet (abyste mohli vydělávat), najdete ve videu níže.

 

 

 

Doporučuji si přečíst také diskusní fórum, možná tam najdete další zajímavé informace k tématu.

Pokud už máte s RexVoxem nějaké vlastní zkušenosti, podělte se o ně a napište do diskuse. Každého názoru si cením, může to být inspirace nebo motivace pro ostatní čtenáře.

 

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Budete tak mít stále přehled o nových příležitostech. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

4 Responses to “Česká sociální síť RexVox platí svým uživatelům za aktivitu”

  1. Jan Zartia napsal:

    Rexvox už neexistuje. Už pár let.

  2. Jarmila napsal:

    Nedá se zaregistrovat na RexVox

  3. Milan napsal:

    Konečně sociální síť podobná Facebooku. Nikdy ho nedožene v globálním měřítku, ale moc pěkná práce a funguje úžasně. Děkujeme. Použili jsme síť k propagaci eshopu a musíme říct, že i tady se dá krásně ukázat, co dokáži české ručičky – hgm.cz/nahrdelniky-swarovski/. Děkujeme

Leave a Reply