Administrativní brigáda pro studenty – nabídka práce

Pro studenty, kteří hledají stálou brigádu, se nabízí místo u firmy SKALA s.r.o., která podniká v oboru reklamních a firemních předmětů. Vaší prací bude telefonická komunikace s firemními klienty a práce s interní databází – její aktuálnost bude vaší hlavní starostí. Firma je otevřená i těch uchazečům, kteří nemají žádnou dosavadní zkušenost na podobném místě, za hodinu práce nabízí odměnu 130 Kč a další bonusy. Společnost nabízí také flexibilní práci a po zaučení možnost pracovat z pohodlí domova.

Náplň práce:

  • komunikace s firemními zákazníky,
  • správa interní databáze.

Požadují:

  • dobrý hlasový projev a komunikační schopnosti,
  • ovládání počítače.

Osobnostní předpoklady:

  • nadšení pro práci,
  • zodpovědnost,
  • pracovní i osobní flexibilitu.

Nabízejí:

  • dlouhodobou brigádu,
  • po zaškolení home office,
  • odměnu 130 Kč za hodinu,
  • výplatu každý týden.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

www.fajn-brigady.cz/brigady/obchod-sluzby/praha-7/3324359-studujes-a-hledas-super-brigadu-co-te-bude-bavit-130-kc-hod–bonusy/

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své home office.

Pokud můžete, podpořte můj projekt lajknutím či sdílením na sociálních sítích. Je to to nejmenší, co můžete pro mě a pro růst tohoto webu udělat. Rovněž budu rád, pokud se připojíte do mé facebookové komunity, která je zaměřená na online vydělávání a práci z domu. Označte „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte  „dostávat všechny příspěvky“.