Programátor webových aplikací – nabídka práce

Hledá se programátor webových aplikací! Ideální zájemce o toto místo by měl mít přehled o tom, co se děje v oboru moderních technologií, znát svět webových stránek, e-commerce a aplikací pro mobilní telefony. Kromě zvládnutého programovacího jazyka byste měli ovládat i technologie jako React Native nebo GIT a vědět, jak na dobrý Frontend. Programovat můžete v klidu domova, práce je flexibilní a záleží na vašem přístupu. Firma vám kromě adekvátního ohodnocení nabízí také příspěvky na sportovní aktivity nebo možnost dalšího vzdělávání v oboru.

Náplň práce:

  • programování webových a mobilních aplikací.

Požadují:

  • profesionální znalost programování,
  • předchozí zkušenost s vývojem aplikací pro telefony,
  • ovládání React Native a GIT,
  • znalost webů a e-commerce.

Výhodou:

  • zkušenost s PHP a REST API.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • zájem o moderní technologie.

Nabízejí:

  • flexibilní plný úvazek nebo spolupráci na ŽL,
  • práci z domova,
  • firemní benefity.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

!!! Tato nabídka již není aktuální !!!

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce pro programátory, které je možné provádět pohodlně doma.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.