Redaktor/novinář – realitní/byznys – nabídka práce

Nabídka práce.

Nový internetový projekt o realitách hledá redaktora, který má zkušenosti s psaním o realitních / byznys tématech. Co by měl mít ideální uchazeč? Výbornou znalost českého a anglického jazyka, dobrou gramatiku a stylistiku, schopnost generovat zajímavá témata a mít přehled v realitním prostředí. Práce na HPP nebo ŽL. Můžete spolupracovat na plný či částečný úvazek. Těšit se můžete na homeoffice a atraktivní finanční ohodnocení.

!!! Bohužel tato nabídka již není aktuální. Můžete se ale poohlédnout po dalších, podobných nabídkách. Zde jsou další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma !!!

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro redaktory, najdete v této kategorii.

Náplň práce:

  • vytvářet obsahové strategie,
  • psát krátké texty o různých tématech,
  • umísťovat texty na sociální sítě (Facebook, Instagram, Twitter, Linkedin) a na web,
  • příprava otázek pro rozhovory s předními hráči realitního trhu,
  • příprava textů pro partnerská média.

Požadují:

  • velmi dobrou znalost anglického jazyka,
  • aktivní zájem a přehled v realitním prostředí,
  • výbornou znalost gramatiky, stylistiky a redaktorského prostředí,
  • ideální ekonomické vzdělání – obor žurnalistika,
  • schopnost generovat zajímavá témata,
  • důslednost,
  • pečlivost.

Výhodou:

  • působení v redakci média z oborů média – reality / byznys,
  • aktivní práce se sociálními médii (přidávání schválených příspěvků na soc. media projektu),
  • zkušenosti s nástroji pro správu soc. médií.

Nabízejí:

  • flexibilní pracovní dobu,
  • práci na dálku,
  • práci na HPP nebo živnost,
  • atraktivní platové ohodnocení.

Nabídka je platná do 15.06.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.