Žurnalista – nabídka práce

Nabídka práce.

Hledá se šikovný žurnalista, který bude psát pro čtrnáctideník Romano hangos. Cílem činnosti zmíněného deníku je sledování zájmů romské komunity a rozvoj povědomí o jejich aktivitách. Nový kolega se bude podílet na vzniku a naplnění webové varianty deníku, psát články apod. Prioritně hledají zkušeného člověka s aktivistickým přístupem, ale není vyloučeno, že přijmou i nějakého absolventa, případně nadšeného nováčka bez zkušeností. Mzda 17 000 ‍–‍ 21 000 Kč.

Náplň práce:

  • vypomáhání s tvorbou webové varianty časopisu Romano hangos,
  • podílet se na strategiích rozvoje tištěné i online varianty novin,
  • sledování romských témat, tvorba článků, komentování aktuálních situací a podobně,
  • investigativní novinářská práce.

Požadují:

  • nějakou zkušenost se žurnalistikou,
  • aktivistický přístup,
  • přítomnost v kanceláři v Brně minimálně 1x za 14 dní.

Nabízejí:

  • zkrácený úvazek,
  • možnost práce na dálku,
  • vhodné i pro absolventy,
  • plat 17 000 ‍–‍ 21 000 Kč.

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nabídka je platná do 20.04.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujal vás tento inzerát, ale nejste spokojeni ať už s platem nebo nabízenými benefity? A máte nějakého známého, který hledá novou práci, případně je nespokojen se stávající? Pošlete mu tento inzerát, možná ho zaujme.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.