Junior marketing manažer/ka – nabídka práce

Nabídka práce.

Jste nadšenec do online marketingu a zajímáte se o oblast gastra? Chcete pracovat pro stabilního a důvěryhodného zaměstnavatele, který vám dodá domluvené množství práce? Rodinné řeznictví Čejka shání do svého marketingového týmu nového manažera, jehož náplní práce bude správa online platforem, e-shopu a webů společnosti. Bez čeho se neobejde ideální kandidát? Perfektní znalost češtiny, příjemné vystupování, mít dobré nápady a ochotu učit se nové věci.

Náplň práce:

  • správa online platforem jako jsou: Wolt, Bolt, Foodora, weby společnosti a eshop.
  • výpomoc a komunikace s mediálními partnery,
  • vyřizování dotazů zákazníků na sociálních sítích,
  • spolupráce s influencery.

Požadují:

  • mít dobré nápady,
  • příjemné vystupování,
  • zájem o řemesla,
  • perfektní znalost češtiny,
  • ochotu učit se nové věci,
  • ochotu jezdit občas na farmářské trhy, pořizovat fotky, točit videa a prodávat,
  • spolehlivost,
  • nadšení z práce.

Výhodou:

  • zkušenosti z gastra nebo marketingu či obchodu.

Nabízejí:

  • práci na home office s volným pracovním časem,
  • slevy na firemní produkty,
  • možnost kariérního růstu,
  • plat 150 – 250 Kč / hod.

Více informací a kontakt na firmu naleznete na stránce:

Nabídka je platná do 18.04.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.