Zákaznická linka (customer care) pro portál eHotel – nabídka práce

Chtěli byste se podílet na práci v cestovním ruchu a pomoci portálu eHotel.cz rozšířit řady spokojených zákazníků? Jste komunikativní a máte radost, když vidíte výsledky své práce? Pokud říkáte ano, pak vás možná zaujme tato nabídka. eHotel.cz patří k největším rezervačním portálům v ČR a do svého pracovního kolektivu hledá nového kolegu na zákaznickou linku. Náplní práce bude komunikace se zájemci o ubytování a plnění jejich přání. Jedná se o práci na zkrácený úvazek, měsíčně si můžete vydělat 8 000 Kč – 17 000 Kč.

Náplň práce:

  • plnit přání zákazníků eHotel.cz,
  • firma vám dá přístup do systému poptávek na ubytování, kde uvidíte stav každé poptávky,
  • v případě zamítnuté poptávky na ubytování budete muset zavolat zákazníkovi a zeptat se na jeho priority ohledně ubytování (termín, cena, oblast) a následně mu pomoci s výběrem alternativního ubytování,
  • spolupráce s kolegy firmy.

Požadují:

  • vlastnit vlastní PC a mít přístup na internet,
  • empatii k zákazníkům společnosti,
  • kultivovaný projev a vystupování,
  • zkušenost s prací v cestovním ruchu (hotelová recepce, cestovní agentura, …).

Výhodou:

  • zkušenost s prodejem, popřípadě prací na zákaznické lince,
  • znalost rezervačních systémů, odbavování rezervací,

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativnost,
  • odpovědnost,
  • týmový duch,
  • aktivní přístup k práci.

Nabízejí:

  • práci na zkrácený úvazek – 2 až 4 dny v týdnu,
  • práci z kanceláře firmy nebo z pohodlí domova. Je na vás, kde se budete cítit lépe,
  • vysoce flexibilní práci,
  • plat – 140 Kč / hod. + další odměny. V letní sezóně by měla být odměna větší,
  • práci na DPP, DPČ nebo ŽL.

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce:

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Rozhodně se podívejte i na další volná místa týkající se práce, kterou je možné provádět z domu.

Další zajímavé nabídky, výhradně v oblasti zákaznické podpory, najdete v této sekci.

Pokud se vám tento inzerát líbí (nebo celý můj web), sdílejte ho se svými přáteli, určitě to ocení. Klidně se přidejte i do mé facebookové skupiny, budete tak mít stále přehled o nových pracovních příležitostech. Skupina je zaměřená na výdělek na internetu a zveřejňuji v ní i nabídky na práci z domu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.