Výkonný/á asistent/ka organizace a administrativy – nabídka práce

Samofinancovaná společensky odpovědná organizace, která podporuje a financuje dobročinnost a další společensky odpovědné projekty hledá do svého kolektivu výkonnou asistentku / asistenta na komunikaci převážně s top managementem a majiteli firem, organizaci jednání a administrativou. Práce z domova a volná pracovní doba jsou samozřejmostí. Těšit se můžete také na další zajímavé benefity – možnost kariérního růstu a rozvoje, fixní plat + zajímavé bonusy atd.

Náplň práce:

  • komunikace převážně s top managementem a majiteli firem,
  • dodavatelé a spolupracující subjekty,
  • administrativa,
  • organizace jednání,
  • kompletace dokumentů a komunikace i např. s právníky a účetní,
  • reporting a případně i podílení se na rozvoji projektu.

Požadují:

  • cizí jazyky se hodí, nicméně nejsou úplnou podmínkou,
  • alespoň mírně nadprůměrné komunikační dovednosti, jinak standardní požadavky!

Osobnostní předpoklady:

  • opravdu dobrý lidský charakter,
  • zodpovědnost,
  • nadhled,
  • pečlivost,
  • loajalitu.

Nabízejí:

  • flexibilní pracovní dobu dle dohody s nadřízeným,
  • firemní telefon,
  • možnost kariérního růstu a rozvoje,
  • velmi nadstandartní ohodnocení po ověření, že spolupráce oboustranně funguje,
  • práci, která má skutečný smysl, opravdovou hodnotu a prestiž,
  • fix. hod. / úkol + bonusy (např. i % z tržeb e-shopu, a další).

Máte-li o tuto nabídku zájem, pište na hr@salura.cz, 720607070. CV prosíme posílejte výhradně s aktuálním foto.

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro asistentky, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

2 Responses to “Výkonný/á asistent/ka organizace a administrativy – nabídka práce”

  1. Lenka napsal:

    Zdravím…uvedený email neexistuje…při odeslání CV mi přišlo mailerdaemon nedoručitelné