Univerzální samostatný administrativní pracovník – nabídka práce

Evropská Asociace Somatic Experiencing nabízí volné pracovní místo samostatné osobě, která ovládá cizí jazyky (anglický a německý jazyk). Jedná se o pozici administrativní pracovník. Náplní jeho práce bude komunikace emailem a telefonem a různé administrativní práce. Schopnost pracovat v týmu je samozřejmost. Za hodinu práce nabízí firma 9 eur, práci lze provádět na živnost či dohodu. Vhodné pro maminky na MD, absolventy, studenty nebo důchodce.

Náplň práce:

  • administrativní práce – komunikace mailem, telefonem, schůzky přes Zoom,
  • komunikace s mezinárodním týmem (po zaučení).

Požadují:

  • výbornou znalost AJ,
  • běžnou znalost NJ.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • schopnost pracovat v týmu,
  • schopnost řešit nenadále situace,
  • schopnost myslet „out of the box“.

Nabízejí:

  • práci z domova,
  • placený internet,
  • flexibilní pracovní dobu,
  • práci na dohodu/fakturu,
  • plat 9 Eur/hod.

Pokud vás tato nabídka zaujala, pište na email office@ease.eu.com

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.