Účetní Senior, neomezený home office – nabídka práce

Personální agentura Right Indicada hledá pro svého významného klienta – zaběhnutou  a moderní účetní společnost, novou posilu týmu – senior účetní/ho. Pokud máte zkušenosti s komplexním vedením účetnictví pro živnostníka i s. r. o., jste samostatní, spolehliví a samozřejmě pečliví, pak se neváhejte ozvat a zaslat svůj životopis přes níže uvedený odkaz. Adekvátní finanční ohodnocení a neomezený home office jsou jen špička ledovce z nabízených benefitů.

Náplň práce:

  • zpracování kompletního účetnictví pro více firem,
  • zpracování mezd (HPP, DPP, exekuce, ELDP, daně z mezd),
  • administrativa spojená s účetnictvím.

Požadují:

  • výborné komunikační schopnosti,
  • možnost dostavit se 1x měsíčně na poradu v Ostravě,
  • schopnost číst z čísel (bouchat doklady je hračka, ale musíte taky vědět, jak se klientovi vede),
  • bydliště v Moravskoslezském kraji,
  • zkušenosti se zpracováním kompletního účetnictví,
  • zkušenosti s uzávěrkou účtu u s.r.o., ale také s daňovým přiznáním u OSVČ,
  • znalost účetních programů – POHODA.

Osobnostní předpoklady:

  • zodpovědnost,
  • samostatnost,
  • komunikativnost,
  • schopnost pohotově řešit problémy,
  • schopnost pracovat s čísly,

Nabízejí:

  • neomezenou možnost práce z domova,
  • volný pracovní čas,
  • možnost kariérního růstu,
  • každoměsíční vzdělávání,
  • podíly na zisku,
  • office managera k dispozici (takže už žádné běhání na poštu nebo úřady).

Nabídka je platná do 04.01.2021

Více informací najdete na stránce:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.