Účetní na home office – nabídka práce

Jsi machr na účetnictví a nebojíš se do toho jít po hlavě? Umíš zamakat, máš nápady, rád hledáš a nacházíš řešení? Zároveň očekáváš odpovídající platové ohodnocení, pohodový kolektiv, který táhne za jeden provaz a důvěru ve tvé schopnosti? Pak se určitě přihlas jako nový parťák do české firmy Purple technology, která se vede kompletní účetnictví pro mnoho svých klientů a může ti nabídnout místo nejen v brněnském kanclu s výhledem na Petrov, ale i benefit v podobě práce z domova (i mimo Českou republiku).

Náplň práce:

  • komplexní zpracování účetní agendy,
  • sběr, kontrola a záznam účetních operací,
  • sestavení účetní závěrky, rozvahy a výsledovky v účetním software,
  • samozřejmě dodržování platné legislativy,
  • zpracování a vyhotovení záznamní povinnosti k DPH.

  • široký přehled a taková univerzálnost, nevadí ti přepínat mezi účtováním poklady a třeba příchozích faktur,
  • alespoň 2 roky praxe v účetnictví,
  • znalost podvojného účetnictví a orientace v daních.

Výhodou:

  • zkušenost s Money S3,
  • přehled v IFRS.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • důraz na detail,
  • ochota učit se nové věci,
  • logické myšlení.

Nabízejí:

  • flexibilní pracovní dobu,
  • možnost home office (i mimo ČR),
  • možnost osobního i profesního růstu,
  • kancelář v centru Brna – najdeš tam saunu, fitko, nebo třeba terasu s grilem a výhledem na Petrov.

Více informací a kontakt na společnost najdete na:

Není tato práce pro vás ta pravá? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní příležitosti, které se dají provádět z pohodlí domova.

Další zajímavé nabídky v oblasti účetnictví naleznete v kategorii – volná pracovní místa a brigády pro účetní.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.