Typografická úprava dokumentů – nabídka práce

Logo práce z domu.

Dnes se nabízí místo těm z vás, kteří rádi pracujete sami v klidu svého domova a dokážete se nerušeně soustředit na delší texty. Tentokrát nebudete potřebovat velké češtinářské znalosti, vaší prací bude typografická úprava, tedy formátování, úpravy jednotlivých oddílů textu atd. Jediné, co musíte opravdu ovládat, je práce s programem MS Word. Práce je vhodná prakticky pro kohokoliv, ať už jste čerstvý absolvent, důchodce nebo si chcete přilepšit na rodičovské dovolené. Začít můžete okamžitě, za hodinu práce si vyděláte až 180 Kč.

 

Náplň práce:

  • typografické úpravy textu,
  • formátování textu.

 

Požadují:

  • velmi dobrou znalost MS Word.

 

Osobnostní předpoklady:

  • flexibilní osobnost.

 

Nabízejí:

  • individuální pracovní dobu,
  • práci z domova,
  • finanční odměnu od 100 do 180 Kč za hodinu.

 

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

https://www.fajn-brigady.cz/brigady/ostatni/ceske-budejovice/3223273-typograficky-korektor-formatovac-textu/

 

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

 

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

 

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

Leave a Reply