Tvůrce TikTok + Reels obsahu, správa sociálních sítí

Nabídka práce.

Tige je digitální agentura se zaměřením na online marketing s výsledky. Do svého týmu hledají schopného kolegu, který bude tvořit obsah pro sociální platformy a nakopne tak klientské profily do závratných čísel. Jedná se plně o remote spolupráci na plný úvazek. Očekávají kreativitu, protože budete mít volnou ruku při vytváření obsahu, dále pak zkušenosti se správou sociální sítí a výborné komunikační schopnosti. Práce kdykoliv a odkudkoliv – nutnost dodržování kvality a termínů.

!!! Bohužel tato nabídka je už obsazena, doporučuji podívat se na další, stále aktuální nabídky na práci z pohodlí domova !!!

Náplň práce:

  • tvorba a natáčení krátkých videí,
  • vytváření obsahu na sociální sítě,
  • podpora dobrého jména značky.

  • zkušenosti s tvorbou videí pro sociální sítě (TikTok, IG reels, YT short),
  • schopnost perfektně se vyjadřovat,
  • znalost prostředí Instagramu, Facebooku, TikToku a dalších sítí,
  • kreativita,
  • perfektní čeština,
  • 1x za 14 dní osobní/online meeting pro stanovení cílů a úkolů.

Nabízejí:

  • samostatnost a flexibilitu,
  • volnou ruku pro vaše nápady,
  • možnost práce z domova,
  • stabilní a zajímavá práce,
  • práci na plný úvazek,
  • výbornou platební morálku, platí obratem = do 2 dnů peníze na účtu,
  • fajn atmosféru ve firmě.

Nabídka je platná do 10.11.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.