Tvůrce obsahu produktových karet – nabídka práce

Baví Tě svět IT technologií a hardwaru? Sestavil sis vlastní počítač? Nakonfiguroval sis domácí síťový router? Zajímáš se o aktuální trendy a novinky v této oblasti? Máš chuť pracovat se slovy a technickými daty? Pokud na tyto otázky odpovídáš ano a zájem o hardware je zároveň tvým koníčkem, tak s lehkostí zapadneš do týmu společnosti 100MEGA Distribution s.r.o., která provozuje e-shop www.100mega.cz. Firma aktuálně hledá tvůrce obsahu.

Náplň práce:

  • vyhledávání informací a fotek nejen na webových stránkách výrobců,
  • vyhledávání technických informací produktů,
  • vyplňování technických parametrů produktů,
  • vyplňování logistických údajů,
  • tvorba obsahu produktových karet.

Požadují:

  • pokročilou znalost hardware,
  • perfektní ovládání českého jazyka,
  • základní znalost anglického jazyka.
  • dobrou znalost práce s PC,
  • bydliště Brno a okolí.

Výhodou:

  • zkušenosti z obdobné pozice,
  • aktivní přístup,
  • znalost informačního systému I6.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • flexibilita,
  • pečlivost,
  • smysl pro zodpovědnost.

Nabízejí:

  • možnost práce z domova po zapracování,
  • práci pro ryze českou společnost, která má již 30. letou historii,
  • menší kolektiv s přátelskou atmosférou,
  • profesní růst s možností vzdělávání a odborných školení,
  • firemní akce/teambuildingy,
  • firemní benefity – příspěvek na stravování a pitný režim, příspěvek na MultiSport kartu, zvýhodněné nákupy v rámci eshopů 100Mega atd.
  • možnost nástupu ihned.

Kontakt a více informací najdete na stránce:

Nabídka je platná do 05.04.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.