Tvorba obsahu, psaní textů a popisků pro web a blog – nabídka práce

Máte výbornou češtinu včetně písemného projevu? Jste kreativní a máte zkušenosti s copywritingem a e-mailingem? SEO máte kompletně v malíčku? Pak se staňte součástí malého týmu v Reknihy – prvního českého udržitelného knihkupectví. Ta hledá do svého týmu šikovného copywritera na psaní článků a popisků pro web. Pracovat můžete z pohodlí domova, stačí se na pražské pobočce občas „ukázat“. Vzdělání není důležité, rozhodující je chuť do práce, spolehlivost a samostatnost.

Náplň práce:

  • psaní textů a tvorba obsahu pro webovou stránku (popisky, textace kategorií, atd.),
  • příprava textů pro emailing (emaily pro zákazníky, newslettery, atd.),
  • tvorba obsahu pro blog (blogové články).

Požadují:

  • výbornou znalost češtiny,
  • příjemné vystupování,
  • výhodou je: pokud máte zkušenosti s copywritingem (máte vlastní blog nebo jste již pro někoho psali) a víte, co je SEO a online marketing.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativnost,
  • spolehlivost,
  • samostatnost,
  • snaha pracovat na sobě,
  • práce v týmu.

  • flexibilní práci z domova, párkrát do měsíce setkání v Praze,
  • práci na cca 30 hodin měsíčně. Pokud se osvědčíte, dostanete časem mnohem více práce,
  • další zajímavé benefity.

Nabídka je platná do 30.01.2021

Více informací najdete na stránce:

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.