Externí PPC specialista na práci odkudkoliv – nabídka práce

Sledujete marketingové trendy a inspirativní osobnosti? Máte prokazatelné praktické zkušenosti s tvorbou a strategickým plánováním kampaní v Google Ads, Sklik a dalších PPC systémů a celkově vám PPC není cizí? Optimio s. r. o. momentálně rozšiřuje svoje řady a přijme na externí spolupráci nějakého šikovného PPC specialistu. Pracovat budete moci z domova (případně odkudkoliv) nebo využít pohodlí brněnských kanceláří.

Náplň práce:

  • správa PPC kampaní – návrh, tvorba a optimalizace,
  • vybrušování svých znalostí v Google Ads, Skliku nebo zbožových srovnávačích,
  • práce s Google Analytics,
  • testovat a implementovat nové nástroje výkonnostního marketingu,

  • zkušenosti s nastavováním reklam v Google Ads, Skliku, na YouTube nebo dokonce Adformu,
  • zájem o marketingové trendy,
  • orientace v online marketingu.

Osobnostní předpoklady:

  • chuť učit se nové věci,
  • mít smysl pro humor.

Nabízejí:

  • volnou pracovní dobu s možností práce z domova,
  • možnost zúčastnit se teambuildingů,
  • přístup k novinkám v oblasti PPC a SEO,
  • zajímavé finanční ohodnocení.

Nabídka je platná do 30.01.2021

Více informací najdete na stránce:

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova. Více info zde.

Další zajímavé nabídky v oblasti PPC najdete v kategorii – volná pracovní místa a brigády pro PPC specialisty.