Tvorba databází – nabídka práce

Nabídka práce.

Nabízí se zajímavá a hlavně nenáročná práce pro samostatného a pečlivého člověka, který si rozumí s Excelem, Googlem a celkově mu nedělá problém práce na PC. Jedná se o vyhledávání kontaktů, ty pak budete vkládat do interní databáze. Pracovní dobu si můžete zorganizovat podle sebe – pracujete kdy chcete, důležité bude dodržovat dohodnuté termíny. Práce na cca 10 – 15 hodin týdně, vhodná je i pro studenty VŠ, maminky na MD nebo pro lidi hledající přivýdělek.

 

Náplň práce:

 • vyhledávání nových kontaktů z různých segmentů především z oblasti stavebnictví,
 • vkládání kontaktů do interní databáze.

 

Požadují:

 • základní znalost práce na PC a internetu – Word, Excel, Google a podobně,
 • pečlivost,
 • samostatnost,
 • dodržování dohodnutých termínů.

 

Nabízejí:

 • práci z domova na cca 10 – 15 hodin týdně,
 • práci na živnost,
 • možnost volit si pracovní dobu – pracujete kdy chcete,
 • možnost dlouhodobé spolupráce v případě oboustranné spokojenosti,
 • vhodné pro studenty VŠ, maminky na MD,
 • plat 160 Kč/hod. – možnost navýšení odměny.

 

Kontakt a více informací najdete na stránce:

https://www.fajn-brigady.cz/brigady/administrativa/cela-cr/4632958-tvorba-databazi/

 

Nabídka je platná do 16.07.2024 nebo do smazání původního inzerátu.

 

Připadá vám tato pracovní nabídka zajímavá, ale aktuálně neplánujete změnit práci? A co vaši příbuzní či kamarádi? Zkuste se zamyslet, jestli neznáte někoho, kdo je bez práce a možná čeká na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

 

Rozhodně se podívejte i na další nabídky práce, které lze provádět z pohodlí domova.

 

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně na oblast administrativy, najdete v této kategorii.

 

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

 

Sdílejte:

2 Responses to “Tvorba databází – nabídka práce”

 1. Nikol Kaštylová napsal:

  Jmenuji se Nikol Kaštylová a pocházím z Prostějova v Olomouckém kraji. V tuto chvíli podnikám v marketingu čistě remote. Nabídnout tedy můžu spolehlivost, vstřícnost i spolehlivost vůči svým klientům.

  Svou kariéru jsem započala v Prostějovském Večerníku, kde jsem získala zkušenosti jako grafička a sazečka textu. Postupem času jsem se začala specializovat na správu webových stránek, content marketing a rozvoj online komunikace. Mé schopnosti zahrnují také placenou reklamu na platformách jako Facebook a Google. V minulosti jsem také jako brigádu dělala data mining, což předpokládám bude mít k otevřené pozici velmi blízko.

  V rámci praxe a podnikání jsem se začala věnovat marketingu pro digitální agentury. V jednu chvíli svého života jsem se dokonce odhodlala vystoupit ze své komfortní zóny a s kolegyní uspořádala kurz marketingu, kde jsme účastníky učily, jak na vizuální propagaci značky na sociálních sítích – já pod sebou konkrétně měla praktickou část focení flatlayů a produktových fotografií. Ovládám desetiprstovou hmatovou metodu, kterou jsem obhajovala na mnoha soutěžích, například na Mistrovství světa v psaní desetiprstovou hmatovou metodou a v korektuře textu.

  Ovládám také WordPress, platformu Wix, většinu balíčků Adobe (konkrétně Photoshop, Illustrator, AfterEffects a základy Adobe Animate), nebo například videotvorbu (od samotné tvorby po postprodukci). Za sebou mám také vytváření grafických designů, bannerů, ilustrací, animací “Vyond, Harmony ToonBoom) a mnoho dalšího.

  S moderování skupin a fór mám také velké zkušenosti – s více než třiceti spravovanými skupin pro klienta specializujícího se na inzerci mám bohaté zkušenosti s moderováním a udržováním vhodného obsahu.

  Budu se těšit na případnou spolupráci.
  S pozdravem,
  Nikol Kaštylová, MBA

Leave a Reply