TikTok a Instagram manager – nabídka práce

Nabídka práce.

Jste kreativec srdcem i duší? Žijete na Instagramu, Tik Toku a telefon je vaše prodloužená ruka? Potom čtěte dál. Ve firmě Aktin, která patří mezi top společnosti v social media marketingu, mají volné místo pro specialistu na sociální sítě. Náplní vaší práce bude tvorba videí a tvorba kreativních nápadů pro sociální sítě. Ideální kandidát by měl mít zájem sledovat nové trendy na sociálních sítích, smysl pro detail a schopnost zvládat svůj time management.

!!! Bohužel tento inzerát již neplatí. Zaměstnavatel již našel vhodného kandidáta. Mrkněte na jiné, stále aktuální nabídky !!!

Náplň práce:

  • tvorba videí,
  • tvorba kreativních nápadů pro sociální sítě firmy,
  • sledování SoMe trendů, změny algoritmů, zkoušení nových trendů, umět sám vytvořit skvělý obsah.

Požadují:

  • schopnost napsat poutavý článek, text,
  • kreativitu,
  • zájem o nové trendy v oblasti,
  • smysl pro detail,
  • schopnost zvládat time management,
  • znalost algoritmů sociálních sítí.

Nabízejí:

  • práci z domova,
  • volnou pracovní dobu,
  • další benefity.

Nabídka je platná do 25.11.2023 nebo do smazání původního inzerátu.

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.