Telefonní operátor/ka pro síť prodejen – nabídka práce

Mezinárodní síť prodejen zaměřených na výživové doplňky, zdravou výživu a podobně nabízí volnou židli pracovité a komunikativní osobě, která bude mít na starosti telefonický kontakt se zájemci o služby společnosti. Nejedná se o žádný telemarketing či nátlakový prodej. Komunikativní dovednosti a příjemný hlasový projev jsou podmínkou, zkušenosti s prací v call centru nebo na obchodním oddělení výhodou. Práce z domova až po zaučení.

Náplň práce:

  • telefonický kontakt se zájemcem o služby (domluvení termínu konzultace s klienty, kteří sami zaslali objednávku a zaznamenání do systému).

Požadují:

  • komunikativní dovednosti,
  • příjemný a kultivovaný projev,
  • umět získat zákazníka.

Výhodou:

  • zkušenost s prací na obdobné pozici.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • pracovitost,
  • zodpovědnost,
  • komunikativnost,

Nabízejí:

  • volnou pracovní dobu,
  • možnost práce z domova po zaučení na centrále v Praze,
  • práci na DPP / DPC / IČO,
  • dlouhodobou spolupráci,
  • plat 150 až 160 Kč / hod.

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nabídka je platná do 22.09.2021 nebo do smazání původního inzerátu.

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.

One Response to “Telefonní operátor/ka pro síť prodejen – nabídka práce”

  1. Eliška Petrová napsal:

    Dobrý den, měla bych o tuto práci zájem. Je to ještě aktuální? Děkuji Petrová Eliška