Telefonický průzkumník trhu pro výzkumnou agenturu – nabídka práce

Nemáte problém telefonovat s cizími lidmi, ale nechcete nikomu nic nabízet a upsat se telemarketingu? Co takhle stát se součástí výzkumné společnosti Data Collect s.r.o. a začít pracovat jako průzkumník trhu? Po telefonu a v době, kdy se vám bude nejlépe pracovat, budete obvolávat kontakty a zjišťovat jejich preference. Práci můžete dělat odkudkoliv v republice – z Plzně, Prahy, Brna, Ostravy, Olomouce, Liberce, Hradce Králové nebo Ústi nad Labem, v Data Collect hledají 8 nových kolegů.

K tomu stát se dobrým výzkumným operátorem nepotřebujete žádné speciální vzdělání ani zkušenosti, jen dobré komunikační schopnosti a bezchybný projev. Za hodinu práce z pohodlí domova si vyděláte až 120 korun.

Náplň práce:

  • telefonické průzkumy trhu.

Požadují:

  • výborné komunikační schopnosti,
  • bezchybný projev.

Osobnostní předpoklady:

  • komunikativní osobnost,
  • zvídavost,
  • pracovitost.

Nabízejí:

  • flexibilní práci domova,
  • pracovní směny podle vašich možností,
  • možnost pracovat jak přes týden, tak o víkendech,
  • plat od 85 do 120 korun za hodinu.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.