Plný úvazek pro účetní do účetní kanceláře – nabídka práce

Brněnská účetní a daňová kancelář nabízí hlavní pracovní poměr, plat více než 26 tisíc korun a zaměstnanecké výhody pro účetní nebo účetního se zkušenostmi napříč celým oborem, kteří by doplnili jejich stávající pracovní tým. Kancelář zpracovává účetnictví a daně dalším firmám, ale také neziskovým subjektům. Pro práci je důležitá znalost účetních postupů, zákonů a ekonomiky a profesionální přístup k práci. Pokud navíc umíte pracovat se softwarem Pohoda, máte při přijímacím řízení výhodu.

Náplň práce:

  • zpracovávání účetnictví a daňové evidence,
  • vedení mzdových výkazů,
  • komunikace s advokáty nebo insolvenčním úřadem.

Požadují:

  • znalost účetních postupů,
  • orientace v zákonech a ekonomice,
  • umění hospodářské korespondence,
  • schopnost dorozumět se v angličtině.

Výhodou:

  • znalost softwaru Pohoda.

Osobnostní předpoklady:

  • týmový duch,
  • nadšení pro práci,
  • profesionální přístup a vystupování,
  • zodpovědnost.

Nabízejí:

  • práci na hlavní pracovní poměr,
  • nástup od začátku září,
  • plat více než 26 000 Kč a firemní výhody,
  • další profesní rozvoj,
  • možnost pracovat z domova.

Více informací o nabídce a kontakt na společnost naleznete na stránce:

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.