Správce webu, Facebooku, Instagramu a Linkedln – nabídka práce

Baví Tě sociální sítě? Facebook a Instagram jsou tvým druhým domovem? Jsi kreativní a máš hlavu plnou nápadů? Pokud jsi odpověděl třikrát ano, je nejvyšší čas zareagovat na inzerát a stát se profesionálním správcem sociálních sítí pro A. G. J. – chráněná dílna s. r. o. Díky naprosto flexibilní pracovní době i místa výkonu práce je tato práce vhodná pro každého nadšence sociálních sítí s dobrou znalostí Aj. Práce je vhodná i pro zdravotně postižené osoby.

Náplň práce:

  • správa sociálních sítí – Facebook, Instagram, LinkedIn,
  • správa webové stránky a blogu AGJ,
  • vytváření webového obsahu – psaní článků, vkládání pravidelných příspěvků na Facebook
  • vytváření firemních videí, fotografií,
  • kontrola textů,
  • aktualizace webových stránek,
  • spolupráce a komunikace s SEO specialistou.

Požadují:

  • zkušenost s prací přes internet,
  • zkušenost se správou sociálních sítí – FB, instagram, Linkedln,
  • mírně pokročilá znalost anglického jazyka,
  • perfektní znalost českého jazyka,
  • znalosti online marketingu,
  • základní znalost správy webu ve WordPressu.

Osobnostní předpoklady:

  • logické a analytické myšlení,
  • kreativita,
  • samostatnost.

Nabízejí:

  • možnost pracovat na zajímavých projektech,
  • možnost pracovat převážně z domova, ne však úplně. Bude třeba docházet i do kanceláře v Praha Strašnice,
  • práce je vhodná i pro OZP.

Nabídka je platná do 03.04.2021

Více informací a kontakt na firmu najdete na stránce na:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.

Další zajímavé nabídky, zaměřené výhradně pro správce sociálních sítí, najdete v této kategorii.

Líbí se vám můj web? Pokud ano, doporučte jej svým přátelům, určitě vám budou vděční. Také se můžete přidat do mé facebookové skupiny, ve které vás budu neustále informovat o nových nabídkách práce z domova a o možnostech vydělávání na internetu. Klikněte na „líbí se mi to“ a v upozorněních nastavte „dostávat všechny příspěvky“.