Správce facebookových účtů – nabídka práce

Personální agentura NEWMAN Personnel Agency, s.r.o. hledá do svého týmu brigádníka pro správu sociálních sítí, konkrétně několika Facebook skupin. Firma dodává pracovníky do automobilového průmyslu, náplní vaší práce bude tedy komunikace s uchazeči o zaměstnání přes Facebook, propagace pracovních nabídek a celková správa FB účtů. Dlouhodobá spolupráce vhodná i pro studenty, maminky na mateřské, důchodce. Nástup možný téměř ihned. Za hodinu práce si můžete vydělat 110 Kč.

Náplň práce:

  • správa firemních FB účtů;
  • propagace našich pracovních nabídek na Facebooku;
  • základní komunikace s uchazeči o práci přes FB.

Požadují:

  • min. středoškolské vzdělání s maturitou,
  • znalost fungování sociálních sítí,
  • zkušenosti s online marketingem,
  • schopnost organizovat si samostatně čas.

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • zodpovědnost,
  • logické myšlení,
  • loajálnost.

Nabízejí:

  • flexibilní brigádu na pár hodin týdně,
  • práci z domova – 80% času, 20% v kanceláři v Praze,
  • práci na zajímavých projektech,
  • možnost učit se nové věci,
  • práci na DPP s platem 110 Kč / hod.

Nabídka je platná do 14.04.2021

Více informací o nabídce a kontakt na firmu najdete na stránce:

Připadá vám toto pracovní místo lákavé, avšak z časových důvodů ho nemůžete přijmout? Zkuste se zamyslet, zda neznáte někoho, kdo momentálně nemá zaměstnání a možná čeká právě na takovou příležitost. Ukažte mu tento inzerát.