Správa e-shopu – nahazování a úprava produktů – nabídka práce

Máte vysokoškolské vzdělání, případně jste studentem VŠ? Chtěli byste pracovat z pohodlí domova jako správce e-shopu? Náplní vaší práce by bylo nahazování nových produktů a obrázků na web, úprava obrázků a textů, komunikace se zákazníky a případně i vyřizování objednávek. Pokud říkáte ano, zkuste reagovat na nabídku firmy a možná si vyberou právě vás. Nutností je však alespoň dvouletá praxe na obdobné pozici a nějaký ten software pro online komunikaci.

Náplň práce:

  • zákaznická podpora – komunikace prostřednictvím chatu, emailu, telefonu,
  • úprava obrázků a popisů produktů,
  • plnění e-shopu zbožím ze skladu – tvorba nových kategorií, nahazování nových produktů na e-shop,
  • spolupráce s kolegou – pomoc s vyřizováním objednávek a tvorbou emailových reklamních kampaní.

Požadují:

  • alespoň 2 roky praxe na obdobné pozici,
  • vysokoškolské vzdělání, min. Bc., vhodné i pro studenty VŠ,
  • znalost anglického jazyka na úrovni B+,
  • mít kameru a nějaký online software – hangout hovory vždy se zapnutou kamerou, což nahrazuje osobní setkání. Je nutné mít vždy zapnutou kameru pro lepší interakci.

Osobnostní předpoklady:

  • spolehlivost,
  • zodpovědnost.

  • flexibilní pracovní dobu s možností 100% home office (práce z domova),
  • dlouhodobou spolupráci.

Nabídka je platná do 03.06.2021

Více informací najdete na stránce:

Zaujala vás tato pracovní nabídka, ale nesplňujete nezbytné požadavky? Možná znáte někoho, pro koho by byla tato pracovní příležitost vyhovující. Doporučte mu tento inzerát.

Určitě mrkněte i na další volné nabídky práce, které je možné provádět pohodlně doma.