Manažer(ka) telemarketingových kampaní – nabídka práce

Komunikace s klienty, tvorba jednoduchých reportů a školení operátorů. To vše na vás čeká, pokud se stanete novým členem telemarketingové společnosti Call on me s.r.o. Společnost hledá komunikativního a samostatného člověka se schopností vést lidi. Těšit se můžete na zajímavé finanční ohodnocení. Teamleaderky nepracují za méně než 200 Kč /hod. čistého. Zajímavých telemarketingových kampaní mají dostatek a můžete si vybrat téma, co vám sedí.

Náplň práce:

  • komunikace s klientem (majitelem či ředitelem firmy) – zadavatelem telemarketingové kampaně,
  • školit operátory, dávat jim zpětnou vazbu a řídit jejich volání,
  • připravovat jednoduché reporty,
  • na přímo komunikovat s vedením Call on me.

  • vědět předávat strukturovanou zpětnou vazbu na hovory a napsat email či zvednout telefon,
  • prokazatelné zkušenosti jako teamleader nebo manažer.

Osobnostní předpoklady:

  • kreativita,
  • samostatnost,
  • vedení lidí,
  • komunikativnost.

  • fixní hodinovou mzdu + pasivní odměny za každou provolanou hodinu operátorů v týmu.
  • práci z domova,
  • vhodné pro absolventy, studenty, důchodce, MD i OZP.

Nabídka je platná do 10.06.2021

Pokud vás nabídka zaujala, pošlete svůj životopis na email obchod@callonme.cz.

Není pro vás tato nabídka práce zajímavá? Znáte však někoho, koho by oslovila a upoutala? Zprostředkujte mu tento inzerát.

Viz také další volné pracovní pozice, na kterých můžete působit ze své kanceláře či domova.