Specialista na sociální sítě a marketing – nabídka práce

Lákavá pracovní nabídka pro ty, kteří se zajímají o svět kryptoměn. Říkají vám něco pojmy jako Bitcoin a blockchain? Sledujete často sociální sítě a zajímáte se o to, co nového se děje ve světě financí, hlavně v oblasti krypto? Pokud odpovídáte ano, pak na nic nečekejte. Firma hledá nové kolegy každý den. Nemusíte být expertem na kryptoměny, důležitá je hlavně chuť učit se nové věci a nějaký ten přehled o kryptoměnách.

Náplň práce:

  • plánování a tvorba obsahu v oblasti krypotoměn,
  • sledování sociálních sítí – Facebook, Instagram, Linkedln a Twitter,
  • spolupráce s marketingovým týmem,
  • zhodnocování celého konceptu společnosti. Od nejmenšího detailu až po kompletní marketingovou strategii.

Požadují:

  • zkušenosti s prací se sociálními sítěmi,
  • přehled o kryptoměnách – už jste někdy slyšeli o Bitcoinu, blockchainu a podobně.
  • zájem o kryptoměny – vyhledávání novinek, být vždy v obraze,
  • pokročilá znalost angličtiny,

Osobnostní předpoklady:

  • samostatnost,
  • analytické schopnosti,
  • ochotu učit se nové věci.

Nabízejí:

  • možnost seberealizace – využít své nápady a názory,
  • možnost kariérního růstu,
  • školení a teambuildingy,
  • po zaškolení možnost práce z domova.

Nabídka je platná do 20.06.2021

Více informací a kontakt najdete na stránce:

Nic pro vás? A neznáte náhodou člověka, který by mohl mít o tuto volnou pracovní pozici zájem? Pokud ano, pošlete mu tento inzerát.